Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

nekdo rika ze Allesio jsou mekky a na nasich silnicich trpi, ja osobne jsem nakonec koupil originaly z druhe ruky a spokojenost

jinak shanej 4diry roztec 108 mm s ET 18

[upravil dne 8/1/07 Ferry]

Odesláno

Čau ,já koupil v létě 15\"ky od firmy ALUTEC za 1830 kč za 1 ks.což si myslím že docela jde.

Jinak rozměry jsou ty co píše Ferry- 4x108 ET 18.Na svých stránkách mám foto.:mrk

Odesláno
Původně zaslal: Ladman

Také uvažuji o koupi litých kol na léto. Na webu jsem se ale na několika adresách dozvěděl, že na 406 v rozměru 15\" je ET15, konkrétně na kola ENZO H. Jak je to tedy s tou ET 18?

Odesláno
Původně zaslal: Ladman

Původně zaslal: Ladman

Také uvažuji o koupi litých kol na léto. Na webu jsem se ale na několika adresách dozvěděl, že na 406 v rozměru 15\" je ET15, konkrétně na kola ENZO H. Jak je to tedy s tou ET 18?

Já mám ET 18 a je to tak tak ,závažíčka na vyvážení mi museli dát né z vnitřní strany kola ale na vnitřní límec protože mi to drhlo o brzdiče.Když si zadáš někde na konfigurátoru (třeba www.elektrony.cz ) peugeot 406 tak ti yvskočí kola s ET 15,ale ty 18ky tam jdou taky.;)

Odesláno
Původně zaslal: Spartakus

Původně zaslal: Ladman

Původně zaslal: Ladman

Také uvažuji o koupi litých kol na léto. Na webu jsem se ale na několika adresách dozvěděl, že na 406 v rozměru 15\" je ET15, konkrétně na kola ENZO H. Jak je to tedy s tou ET 18?

Já mám ET 18 a je to tak tak ,závažíčka na vyvážení mi museli dát né z vnitřní strany kola ale na vnitřní límec protože mi to drhlo o brzdiče.Když si zadáš někde na konfigurátoru (třeba www.elektrony.cz ) peugeot 406 tak ti yvskočí kola s ET 15,ale ty 18ky tam jdou taky.;)

Díky za radu, půjdu do těch ET 15.

  • O 2 týdny později...
Odesláno

koukam taky po nakejch peknejch litakach a po studiu TP a origo litejch kol jsem pochopil:

6.0J 15 = ET18

6.5J 15 = ET20

6.5J 16 = ET20

no ty ET15 budou asi jistota, akorat si to clovek musi nechat zapsat do TP aby nemel zbytecnej pruser.

  • O 2 týdny později...
  • O 8 měsíců později...
Odesláno

mám 16" 7J16 ET15 dva dny ale budu si na obutí muset počkat do jara, teď řeším gumy, chtěl bych s ochranou alu ráfku, ale cena tím dost narůstá, máte typ nebo zkušenost?

post-0-14109596756747_thumb.jpg

Odesláno

to nezaměňuju, ale když to chceš mít, musíš připlatit, například

Bridgestone er300 205/55 r16 jsou za 2.330,-kč

Bridgestone er300 205/55 r16 MFS (s ochranou) už kolem 2.850,-kč

to je pětikilo na gumě :( nevím zda se to vyplatí, když to nedejbože vopřu vo vobrubník, nejsem si jistej, jestli to tolik pomůže :myslim

Odesláno

Ja som mal pneu s ochranou rafika a absolutne mi to nepomohlo-215/40 R17. Potom som to prezul na 215/50,dal spravit disky a vsetko je ok. Zatial som ich ani neskrabol. Balon ma ochranil

Odesláno

za petikilo by to muselo bejt zesileny proti prurazu a to na osobak nepotrebujes,snad :myslim:aut

Nektery pneu v tomhle rozmeru to maj normalne. Kdyz si trochu škrtnes tak to pomuze,je odrena jen pneu a ne disk.

Odesláno

ok :super, pomalu se začínám přiklánět taky k této variantě bez ochrany, je fakt že pneu s tím vypadá lépe, ale s kýmkoliv z těch co to mají jsem mluvil, každej řekl, že to stejně při nešikovným najetí k obrubníku alu neochrání

Odesláno

jinak k těm liťákům, než jsem se rozhodl pro 16", měl jsem vybraný u MZB 15" OZ Universe 6,5Jx15, ET18, 4x108, za 3050,-Kč do konce října navíc 10% sleva z uvedených cen!!! To si myslím je už zajimavá cena za kvalitu:mrk

[upravil dne 21.10.2007 km406]

post-0-14109596758533_thumb.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...