Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Dundee

M-car na Mělníku. Víc než 300,- určitě nestál, možná někde ještě najdu účtenku... :D

no u nas vsude pres 500 vc autobenex,sice tam meli za 250 ale asi byl moc levny tak uz ho pry nevedou,ted 580Kc

Odesláno

jenze jestli to motoru nevadi,jestli radsi nema tech 70,taky kamos koupil 406 a to same mala teplota,koupil asi ten 89 a teplotu ma 90 ale jestli je to dobre

Odesláno

přesně tak, termostat na škodovku za 100 kč je včetně výrobce a otvírací teploty shodný s termostatem na peugeota za 480 kč. Jediný rozdíl je v jeho vnějším průměru (škodovka má o 3 mm větší průměr)

ja sem zase vyndal termostat, navstivil nejaky autodily, rek jim teplotu, koupil za 90kc termostat skodku (german), ostrihnul okraj na prumer peugeot a jezdim.. stejne je to jeden tchajwan akorat to ma jiny prumery..

Odesláno

Doporucuju 89stC. Ted jsem ho menil na 307 benzinu a je to parada. Motor je brzo zahratej, teplota je podle budiku kolem 87 a neprehoupne se nad 90. Topi to jedna basen.

Guest malicek
Odesláno

Motoru nevadi 89 stupnovi termostat,lebo motor dokaze fungovat v teplotach aj nad 100 stupnov bez problemov ,ale vtedy to uz nemas cim uchladit lebo voda by zovrela.Skor sa asi jedna o dohrev motora po odstaveni.Ja som na zimu daval do Skody 120 termostat 88 stupnovi sice to kurilo ako fras ale v lete mi po odstaveni motora vzdy zovrela voda tak som musel menit za 84ku.Inac vzduchom chladena Tatra 815 fici bezne v zatazi so 160 stupnami v hlavach valcov.

Odesláno

U benzínu 2.0i Turbo jsem před zimou měnil termostat a původní byl na 83 C.Dal jsem tam opět 83.

Pakliže máš digi klimu,tak se ti spíná jedna sahara nezávisle na teplotě motoru.

Odesláno
Původně zaslal: malicek

Motoru nevadi 89 stupnovi termostat,lebo motor dokaze fungovat v teplotach aj nad 100 stupnov bez problemov ,ale vtedy to uz nemas cim uchladit lebo voda by zovrela.Skor sa asi jedna o dohrev motora po odstaveni.Ja som na zimu daval do Skody 120 termostat 88 stupnovi sice to kurilo ako fras ale v lete mi po odstaveni motora vzdy zovrela voda tak som musel menit za 84ku.Inac vzduchom chladena Tatra 815 fici bezne v zatazi so 160 stupnami v hlavach valcov.

Taky ty poslední válce podle toho vypadají!!!!!!!

Opotřebení dvojnásobné oprti těm prvním chlazeným.:papa

Odesláno

Dnes jsem byl v servise kvuli teplotě motoru, teploměr ukazuje pořád okolo 70°C, mysleli jsme že ukazuje špatně, po změření přes diagnostiku podle čidla teploty motoru ukazuje přesně, takže termostat mi otevírá při 70°, objednávali mi nový a podle katalogu patří do mýho auta 83°.;)

Odesláno

Zajimavé počtení :-)

Mrknul jsem do Autokelly a tam mají zn. Wahler na 82° a 88°C. :D

Pak tam je zn. Febi na 89°C. a je to na mojí 605ku, XU10J2 ... cena 275.- :super

Na diesela tam jsou teploty 80 a 85°C.

Holt, v sezónách se budou měnit zimní gumy a zimní termostaty :D

Odesláno

nebudu platit 500 za jinej prumer, dirka se ucpe nejtkem. Jinak je to stejny,nekdo jen vydelava na tom, ze je to na peugeota. mel sem prasklou hadici k chladici a plne to nahradila hadice z 1000MB. Jen to chce trosku zapremejslet, boucha se to vsechno stejny,jen podle auta je cena.

Odesláno

S tím starým Wahlerem se teplota motoru pri 0stupních venku držela na 89stupních, když jsem jel velmi opatrně. Jakmile jsem přidal plyn, nebo přišel nějaký kopec, okamžitě teplota stoupala až ke stovce (při 0 stupních venku!, co by to dělalo v létě?) teď tam je Francouzký Vernet (80 stupňů) a teplota se drží na 78, když to \"tnu\" tak 85 maximálně. V letním horku by to mělo být akorát. Kdyby to bylo málo, ještě mám v záloze Vernet 83 stupňů

Odesláno

Když jsem toho Wahlera vařil v hrnci, všiml jsem si, že když se začal otevírat, ta pohyblivá část je v asi 2-3 mm prohlubni, takže když začne otevírat, ještě nějakou dobu je vlastně zavřený, takže doporučuji raději Francouzké díly:)

Odesláno
Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Dnes jsem byl v servise kvuli teplotě motoru, teploměr ukazuje pořád okolo 70°C, mysleli jsme že ukazuje špatně, po změření přes diagnostiku podle čidla teploty motoru ukazuje přesně, takže termostat mi otevírá při 70°, objednávali mi nový a podle katalogu patří do mýho auta 83°.;)

tak co už máš měněný termostat či čekáš:D

Ještě nemám, čekám na prachy, nějak mě ty vánoce vysáli do dna:D:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...