Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Jen by mě tak zajímalo, ta brzda napodobuje plus mínus skutečné podmínky, nebo to jen klade určitej odpor proti otáčení kol a ten odpor je stejnej v celym rozsahu rychlosti?

Odesláno
Původně zaslal: Dakaros

Jen by mě tak zajímalo, ta brzda napodobuje plus mínus skutečné podmínky, nebo to jen klade určitej odpor proti otáčení kol a ten odpor je stejnej v celym rozsahu rychlosti?

Ja bych to zas tak do detailu neresil... ;)

Odesláno
Původně zaslal: .mycTD

asi jsem idiot, ale furt nechapu, jak jste prisli na to brzdu?

asi tak, ze ten kameraman stal vedle auta a tocil to skrz otevreny dvere a taky z kolem bylo mrte lidi co kriceli.. :super

Odesláno
Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: .mycTD

asi jsem idiot, ale furt nechapu, jak jste prisli na to brzdu?

asi tak, ze ten kameraman stal vedle auta a tocil to skrz otevreny dvere a taky z kolem bylo mrte lidi co kriceli.. :super

Třeba to mají jenom na heverech :D

Myslím, že myc.td nechápe ten výraz \"brzda\".

Pro upřesnění je to zařízení ve zkušebnách nebo na STK, který při zkoušení brzdí auto aby stálo na místě.

Hnaná náprava je na válcích, převodem sil z kol auta se měří \"bržděný\" výkon.

Viz brněnskej sraz ve zkušebně odkaz

brzda1.jpg

Odesláno

Asi si je tam pozval kvůli tomu výkonu tak oslavovali :)

Každopádně jestli to měli na heverech (což pochybuju) tak

1) kdyby auto spadlo tak bych chtěl vidět zbytek videa

2) výkon, rychlost, zrychlení je úplně nekde jinde.

V zimě je paráda najít zamrzlý parkoviště a jet třeba 160 na místě.

Odesláno
Původně zaslal: Fusion

Asi si je tam pozval kvůli tomu výkonu tak oslavovali :)

Každopádně jestli to měli na heverech (což pochybuju) tak

1) kdyby auto spadlo tak bych chtěl vidět zbytek videa

2) výkon, rychlost, zrychlení je úplně nekde jinde.

V zimě je paráda najít zamrzlý parkoviště a jet třeba 160 na místě.

na heverech (kozlech) jsme meli 205ku (bez kol) a dala 190 az 200...

chtel bych videt jak dlouho by ti pod tema kolama ve 160ti vydrzel ten led :D:D

Odesláno

no hlavne to vypovida pouze o tom, jak dlouha je prevodovka a v kolika otackach zabere omezovac... cili je to o nicem....

2Fusion: joooo, kdyby to meli na heverech, tak bych taky moc rad videl zbytek animace po padu :)

Odesláno
Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: .mycTD

asi jsem idiot, ale furt nechapu, jak jste prisli na to brzdu?

asi tak, ze ten kameraman stal vedle auta a tocil to skrz otevreny dvere a taky z kolem bylo mrte lidi co kriceli.. :super

A ten zvuk roztáčenejch válců a že se to video jemnuje Dyno test.. tak to je asi jenom z legrace.... bože můj, už to neberte...

Odesláno

:D:D:D ten kameraman má ale rychlý nohy :D a ještě mu nechali stažený okýnko.

Jinak teoretickou maximální rychlost podle převodů x otáčky motoru, je u GTi-6 někde u 250. Takže jestli mu trošku proměřuje tacho+ ty podmínky je to klidně možný. Na silnici by to vypadalo trochu jinak :)

Odesláno

No ja to v realu uplne natvrdo nezkousel. Ale jednou 210 se zatezi asi 200kg, ale uz se mu nechtělo a tehdy nebylo v kondici, asi špatnej benzin nebo co, vůbec to netahlo. A pak jednou bez zátěže sám, zhruba 220 ale to jsem koukal na tu prázdnou dálnici před sebou a ne na tachometr, radši :) Ale to tam byla ještě rezerva, myslím, že těch 230 by šlo v pohodě, ale stejně kde v ČR testovat relativně bezpečně maximálku... to nejde.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...