Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Předvánoční Džbán 16.12 STROMEČEK, CUKROVÍ, DÁRKY


Neon

Recommended Posts

Původně zaslal: Vertex

Již před obědem?? :o Pokud obědváš v jednu, tak to chápu, ale pokud ve dvanáct, tak je to trošku brzy, ne? I když to máš pravda trošku dál :myslim

Já jedu z Chomutova, klasika na Prahu, ale pojedu až kolem půl jedný :super

[upravil dne 15/12/06 Vertex]

A jedeš také přes Louny?To bysme mohli dát spicha a jet spolu ať v Praze zbytečně nebloudím,dnes jsem obětoval za dálniční známku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Takže zatím to vypadá, že se na Džbáně sejdeme tak 3 (maximálně, pokud bude vhodná konstelace 4)

TO TEDA BUDE ÚČAST!!!!!!!!!!

no když jsem o něco výše psal, že mám už připravenej spacák, tak to nebylo proto, že bych měl v plánu zítra vylézt před barák a ustlat si na zahradě;):D...tzn. že já přijedu...a jestli se nepletu, tak přijedou lidičky ze Zastávky u Brna a Pinďa s přerovákama...to by bylo, co se Moravy týče:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: Medvěd

Takže zatím to vypadá, že se na Džbáně sejdeme tak 3 (maximálně, pokud bude vhodná konstelace 4)

TO TEDA BUDE ÚČAST!!!!!!!!!!

no když jsem o něco výše psal, že mám už připravenej spacák, tak to nebylo proto, že bych měl v plánu zítra vylézt před barák a ustlat si na zahradě;):D...tzn. že já přijedu...a jestli se nepletu, tak přijedou lidičky ze Zastávky u Brna a Pinďa s přerovákama...to by bylo, co se Moravy týče:super

Asi jo, zatím to tak vypadá, že se přijedeme podívat. :aut:super:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

tak jakpak se na džbáně asi mají???

No mají se tam určitě fajn, já tam byl sice jenom na chvíli, ale bylo to super, vlastní stromeček tam měli, děvčata ho ozdobily a dáreček od předsedy Medvěda jsem dostal :D , i na tu chvíli bylo fajn tam posedět. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...