Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo to byl?


Rebik

Recommended Posts

Původně zaslal: Bohouš

souhlasím s Ježkem - pneumatikama tahle diskuze nezačínala, ne ??? :myslim:myslim

A tak to rovnou ještě rozštípnu další myšlenkou - docela bych si 205 GTI s míčkovym motorem zkusil zapilotovat, kór když vím co to umí v mé 405 quatro :mrk:mrk Ale jen zkusil, do provozu bych se s tímhle non-legal letadlem bál...:roll:roll

no u tebe je aspon maly predpoklad, ze bys to nerozstipal na prvnim strome :roll preci jen uz asi s podobnym autem mas trosku zkusenosti... i kdyz, vybavuju si jeden vylet do lesa... :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

to : Leggatstreetcars

Když nepotřebuješ něikomu vysvětlovat smysl toho, co tu vykřikneš, tak to raději nedělej, protože co si psal nedává smysl.

O těch kolech už mluvil HugoBoss, který uvedl na provou míru to, na jakých kolech mu to vlastně prodal. Možná nás máš všechny za pitomce, ale číst fakt umíme.

O lidech se mluví tak, jak si zaslouží a nic na tom nezmění, že umřeli, aby je kvůli tomu někdo vychvaloval do nebe.

V tom, co si napsal nevidím nic jiného, než osobní útok. V tomhle případě nejdřív na Vertexe a pak na mě.

Jestli k tomu máš nějaké vysvětlení, rád si ho poslechnu, v opačném případě laskavě zalez pod kámen a zdrž se osobních útoků, bez dalšího významu.

to auto stálo na těch kolech které jsem měl v ČK a na tom nový gumy... nechtěl je, chtěl levnější auto.... dostal obyčejný alu a na nich 20ti procentní gumy, vyprosil si je, měl jsem pro něj připravený plecháče se zímákama který byli o.k.... ještě k tomu dostal slevu na jiný gumy... že si je nekoupil , to je doopravdy jeho volba... tedy bohužel byla, peníze na ně měl... dál už se o tom bavit nechci a nebudu protože mi z toho je zle... a sere mě to...

ä nevím co se vám na tom autě nezdá, mě přišlo pěkný, a hlavně ve sto pro stavu (až na cca měsíc kdy jsem oddělal gumy na mimoni a šetřil na nový) za což mě tady každej úplně nesmyslně znemožnil a odsoudil jaký jsem to vlastně prase... Nikdo mě neznáte a nevíte jaký jsem měl k tomu autu vztah a jaký mám i k jiným autům...¨

:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další výkřik do tmy - \"Nádherná diskuze kam povede\" !!!

Třeba k tomu, když si náctiletej pišus nekoupí gumy a pak to rozštípe, třeba k tomu, když náctiletej pičus kraví a pak to rozštípe a třeba taky k tomu, že lepší je život než plechy a plast.

Takže znovu, pokud jste náctiletí pičusové a uvažujete o koupi nelegálního letadla - chce to zaprvé pořádný gumy. Rozumíte. Pořádný gumy. Ještě jednou - pořádný gumy. Gumy jsou základ, máte-li pořádný gumy, nemusíte se tolik bát vyjetejch kolejí, taky jsou dobrý, když je mokro. Rozumíte. Koleje a mokro nejde dohromady. Na koleje a mohro jsou dobnrý pořádný gumy.

Za další.

Chce to nekravit. Máte řidičák a chcete ještě chvíli jezdit. Chcete jezdit ještě pár let. Jste náctiletý. Budete jezdit ještě hodně let, pokud nebudete kravit. Chce to nekravit a máte velkou šanci, že budete jezdit hodně let. Když chcete kravit, kravte si na letištích, nebo v noci na prázných parkovištích. Kravit - na letištích a v noci na prázdných parkovištích. Nechcete zabít sebe. Chcete mít život před sebou. Nechlastejte. Když chcete kravit, nechlastejte. Nechlastejte a jezděte v klidu po silnicích. Dostanete tak šanci jezdit hodně let. Nekravte.

a nakonec :

Plechy a plasty nic neznamenají. Plechy a plasty nic neznamenají. Bolí to, když přijdu o plechy a plasty, ale nic neznamenají. Když odlezu z bouračky po svých, je to zázrak. Když kravím, můžu z bouračky i odjet - s havranama. Nechci odjíždět z bouračky v rakvi. Jezdím tak, abych neodjížděl z bouračky v rakvi. Ty plechy a plasty, co jsou okolo mě stály sice nějaké peníze, ale lepší chodit pěšky po světě než ležet v nemocnici. Nebo v rakvi. Ti, co se mi budou smát, že chodím pěšky, protože jsem rozstřelil auto, jsou mi šumák. Lepší, když se smějou, než když pláčou.

Plechy a plast nic neznamejí ... jen lidskej život má nějakou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tu už všichni řekli vše potřebné

Hugo, nikdo Tě ze smrti toho kluka neviní (řídil on a odnewsl si tu chybu bohužel s plnou parádou)

Co se týče gum, přijet na sraz s gumama hladkýma jak dětská prdelka není zrovna rozumné (a můžeš tisíckrát tvrdit, že tys jel opatrně právě proto, že sis těch práskaček byl vědomej - zažil jsem bouchlou gumu cca v 80tce a znovu už bych ten fofr, kdy lítáš po silnici jak nudle v bandě fakt prožívat nechtěl)

Z výše uvedeného důvodu diskuzi ZAMYKÁM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...