oddie Odesláno 26. říjen 2006 Odesláno 26. říjen 2006 Tak zas co má dělat, v noci když zastavuje auto vidí akorát světla, no a když z toho nakonec nekouká žádnej zajímavej kousek, tak co s tím. Aspoň nebuzeroval s kontrolou lékárničky (mmch. tu mi ještě nekontrolovali nikdy). Jináč mám z kdysi dávna dobrou srandu s poldíkama, když měli nějakou akci nebo co, a stáli pomalu v každý vesnici. První - kontrola, papíry, šlápnout na brzdu jestli svítí brzdovky, nashle. Uklidím papíry, o 10km další. Vyndám papíry, prohlídne je, tak mu říkám, jestli taky chce šlápnou na brzdu jako kolega před chvílí - chvilku kuoká, a když mu to docvakne, tak že prej ne, a že ještě tutově nějako kontrolu potkám. Tak nechám papíry na palubce, po dalších 10 km další - přijde k autu, a než stačí něco říct, seberu před ním ty papíry z palubky, a strčím mu je do ruky, Dost se zarazí, kouká na to a říká \"no, asi nejsme první, co\" - \"ne\" - \"no tak si to vemte, ať to nevypadá jako buzerace...\". Tak jsem ho ujistil, že mi to nevadí, ať si ty papíry klidně prohlídne, že mi je to fuk, a jestli mám pozdravovat kolegy na další štaci - že prej nemusím Citovat
Mila_S Odesláno 26. říjen 2006 Odesláno 26. říjen 2006 Původně zaslal: oddie Tak zas co má dělat, v noci když zastavuje auto vidí akorát světla, no a když z toho nakonec nekouká žádnej zajímavej kousek, tak co s tím. Aspoň nebuzeroval s kontrolou lékárničky (mmch. tu mi ještě nekontrolovali nikdy). Jináč mám z kdysi dávna dobrou srandu s poldíkama, když měli nějakou akci nebo co, a stáli pomalu v každý vesnici. První - kontrola, papíry, šlápnout na brzdu jestli svítí brzdovky, nashle. Uklidím papíry, o 10km další. Vyndám papíry, prohlídne je, tak mu říkám, jestli taky chce šlápnou na brzdu jako kolega před chvílí - chvilku kuoká, a když mu to docvakne, tak že prej ne, a že ještě tutově nějako kontrolu potkám. Tak nechám papíry na palubce, po dalších 10 km další - přijde k autu, a než stačí něco říct, seberu před ním ty papíry z palubky, a strčím mu je do ruky, Dost se zarazí, kouká na to a říká \"no, asi nejsme první, co\" - \"ne\" - \"no tak si to vemte, ať to nevypadá jako buzerace...\". Tak jsem ho ujistil, že mi to nevadí, ať si ty papíry klidně prohlídne, že mi je to fuk, a jestli mám pozdravovat kolegy na další štaci - že prej nemusím - Co nebo kdo je úkáčko? [upravil dne 26.10.06 Mila_S] Citovat
oddie Odesláno 26. říjen 2006 Odesláno 26. říjen 2006 No United Kingdom to nebude, spíš to má nějakou spojitost s UK-rajinou Citovat
Mila_S Odesláno 26. říjen 2006 Odesláno 26. říjen 2006 Původně zaslal: oddie No United Kingdom to nebude, spíš to má nějakou spojitost s UK-rajinou I am debil:mad::mad: Citovat
Blizzard Odesláno 26. říjen 2006 Odesláno 26. říjen 2006 a co mu takhle na dobry den rict zdravstvojtě (nevim jak se to pise) ..... to by asi dejchnout dali, co ?:D Citovat
Dakaros Odesláno 26. říjen 2006 Odesláno 26. říjen 2006 Já mam taky hustou story! Je to dva roky zpět, nechala mě přítelkyně a v ten samej den jsem se ještě rozhádal doma, nasranej sem sed do tehdy ještě tatínkovýho Rovera 416Si a po ujetí asi 2km už jsem měl v očích tolik slz, že už jsem dál prostě jet nemoh a protože jsem to tam dost dobře znal, strh jsem volant do pole/louku, něco takovýho. Když jsem autíčko takto zaparkoval, tak jsem se opřel hlavou o volant a bulel jsem a bulel asi hodinu až se najednou ozvala rána jako z děla a druhá, zvednu hlavu a místní policista se mi snažil urvat kliku:-) Když viděl, že jsem zved hlavu, dost se mu ulevilo a začal výslech (ubrečený oči- já musel vypadat jak feťák). Jeho kolega mi ochotně vzal doklady asi 15minut s nima byl zalezlej v autě a ten druhej mi dělal psychologa a vyzvídal, co se stalo. Když jsem mu vše vylíčil, tak mě ještě prosil ať nikam hlavně nejezdim a pak odjeli asi o půl kilometru dál, kde mě ještě asi půl hoďky pozorovali dalekohledem! Když jsem se dal dohromady, jel jsem na blízkou benzinku pro pití a před benzinou mě čapli ty samý cajti, zeptali se mě, jestli už jsem v pohodě a ať si vypnu přední mlhovky, že jsou za sluníčka zbytečný (omylem jsem je zapnul) a nechali mě ject! Týden nato mě v noci čapli opět ty samí policisté, vzali mi doklady a když si přečetli moje jméno, tak se usmál, vrátil mi je, zeptal se mě, jestli už jsem to doma vyřešil atak... Další týden jsem vezl kamarádku domů z disko a kus za diskotékou stavěli. Každej jezdí s tý diskotéky opilej a tam dost kasírovali. Jělikož asi jako jedinej mladej z okolí se snažim dodržovat předpisy, měl jsem za sebou pár aut, kterým se mě nepodařilo předjet! No, mě zastavili a ty auta za mnou pustily, samozřejmě to byli moji starý známi již mírně naštvaný- poslali mě dál, já odvez kamarádku a vracel jsem se zpět na diskotéku:) Zamnou zase pár aut a policistí samozřejmě zastavili jen mě, když viděl že jsem to opět já, tak jen začal mávat rukou a řvát jeďte jeďte jeďte! A od tý doby jsem je neviděl. Citovat
OK406 Odesláno 26. říjen 2006 Odesláno 26. říjen 2006 Toto forum bylo na téma Pojistka vs. alkohol a nakonec skončilo se zážitkami s policií. Domnívám se, že je lepší o alkoholu psát, než ho mít za volantem. Myslím:myslim, že forum ukázalo, jak je to s Al. v silničním provozu a taky ukázalo, že vše je jen a jen v lidech. A od toho by mělo forum být. Pomáhat ostatním a varova je před neuvážlivostí ale i poučit. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.