PANASONIX Odesláno 18. říjen 2006 Odesláno 18. říjen 2006 rád bych udělal kompletně brzdy,přední i zadní na 406 1.8 16V,všechno nový at je jistota,poradte mi něco kvalitního Citovat
zoby Odesláno 18. říjen 2006 Odesláno 18. říjen 2006 podle toho kolik chceš investovat: zimmermann brembo ATE Powerdisc Citovat
vix Odesláno 18. říjen 2006 Odesláno 18. říjen 2006 zoby: přihoď ještě nějaký low-costy... navrhuju Fritechy !!! (kvalita za pakatel - Made in Italy) Citovat
Pinďa Odesláno 18. říjen 2006 Odesláno 18. říjen 2006 Ještě další: Bendix - dává i origo Peugeot , a další výrobci TRW a Lukas. Sadu Bendix (kotouče, destičky Lukas a zadní pakny) jsem (koupil a) vyměnil si sám u kámoše na zvedáku. Ještě jsem vyměnil lanka ruční brzdy. Citovat
Dundee Odesláno 18. říjen 2006 Odesláno 18. říjen 2006 Vix: S těma Fritechama já osobně moc spokojenej nebyl, byly v háji po pár tisících. Mám Ferodo a po 35tkm vypadají desky i kotouče (krom rzi na nebrzících částech a jemného prachu z desek) jako nové... Citovat
Trnkoš Odesláno 18. říjen 2006 Odesláno 18. říjen 2006 Já bych to teda u kámoše na zvedáku nedělal,až ti kotouče začnou kopat tak ti je kamarád nevyreklamuje. Vlezeš do prodejny kde jsi je koupil a prodavač udělá protože brzdy nebyly odborně namontovány a žádná reklamace se nekoná. Citovat
Pinďa Odesláno 18. říjen 2006 Odesláno 18. říjen 2006 Původně zaslal: Trnkoš Já bych to teda u kámoše na zvedáku nedělal,až ti kotouče začnou kopat tak ti je kamarád nevyreklamuje. Vlezeš do prodejny kde jsi je koupil a prodavač udělá protože brzdy nebyly odborně namontovány a žádná reklamace se nekoná. Tak od výměny kotoučů je už najeto 22.000km a jsou trochu ojeté. Citovat
vix Odesláno 18. říjen 2006 Odesláno 18. říjen 2006 Dundee : píšu kvalita za pakatel proto, že kotouče mi vydržely 100 tkm, destišky 50 tkm, nebo 2 roky.. jak chceš. Podle mě je to docela slušnej výkon - teď jsem po 4 letech kupoval jak destičky, tak kotouče a řekl si za vše 1300,- Na druhou stranu, vždyť to píšu skoro všude : Je to Vaše auto, dělejte si s tím co chcete, jsou to Vaše peníze, Váš čas a Vaše zdraví. A své rady samozřejmně poskytuji bez záruky. Tak pak za mnou nechoďtě, že se vám desky vysypaly po pár tisících kilometrech Citovat
Pata Odesláno 18. říjen 2006 Odesláno 18. říjen 2006 Původně zaslal: Trnkoš Já bych to teda u kámoše na zvedáku nedělal,až ti kotouče začnou kopat tak ti je kamarád nevyreklamuje. Vlezeš do prodejny kde jsi je koupil a prodavač udělá protože brzdy nebyly odborně namontovány a žádná reklamace se nekoná. No nekdy radsi dobry kamos na zvedaku, nez par blbcu v servise... ... ale s reklamaci mas pravdu... otazka je, jestli by ti ji autorizovany servis uznal a jestli se ti to vyplati... Citovat
oddie Odesláno 18. říjen 2006 Odesláno 18. říjen 2006 Původně zaslal: Pata Původně zaslal: Trnkoš Já bych to teda u kámoše na zvedáku nedělal,až ti kotouče začnou kopat tak ti je kamarád nevyreklamuje. Vlezeš do prodejny kde jsi je koupil a prodavač udělá protože brzdy nebyly odborně namontovány a žádná reklamace se nekoná. No nekdy radsi dobry kamos na zvedaku, nez par blbcu v servise... ... ale s reklamaci mas pravdu... otazka je, jestli by ti ji autorizovany servis uznal a jestli se ti to vyplati... A kdo tu mluví o AUTORIZOVANÉM servisu??? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.