Přejít na obsah

PANASONIX

Uživatel
 • Počet příspěvků

  36
 • Registrace

 • Poslední návštěva

  Nikdy

O uživateli PANASONIX

 • ID člena 3233
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  1995

Profilové informace

 • Město
  Neslovice
 • Stát
  Česká republika
 1. stává se mi že po nastartování jedu i několik kilometrů a rafička od rychlosti se ani nehne a palubní počítač neukazuje momentální spotřebu,až po delší jízdě najednou naskočí na aktuální rychlost kterou jedu i spotřeba.Co s tím?
 2. PANASONIX

  kontrolka převodovka

  ne já už nemám 1,8 16 v,al 2,0 HDI,takže diagnostika jo,sakra teda
 3. PANASONIX

  kontrolka převodovka

  zkoumal sem různě co by mohlo být,rozsvítila se kontrolka a pokaždé když natsratuju se ukáže antipollution faul asi na 3 fteřiny a zmizne to,ale kontrolka svítí,stalo se to asi 15 min po tom co sem natankoval místo klasickýho dieslu na schelu schell v-pawer diesl,může to být tím?
 4. PANASONIX

  převodovka???

  jak říkám svítí převodovka a píše to antipollution fault ale pak to zmizí a auto jede pořád stejně nepoznal sem žádnou změnu
 5. PANASONIX

  převodovka???

  mám 406tku 2001 kombi 2,0 HDI,po cestě dom se mi ted rozsvítila kontrolka převodovky,zastavil sem a vypl motor,znovu sem nastartoval a na palubce mi to napsalo ANTIPOLLUTION FAULT.Víte někdo co by s tím mohlo být?
 6. PANASONIX

  popelník u 406

  nevím jak se to stalo,nejde mi zavřít kryt popelníku,nezacvakne se.Co s tím,nevím jak to funguje jak to opravit
 7. PANASONIX

  vyhazuje CD

  no nevím esi si troufnu to rozebírat,je někde návod??
 8. PANASONIX

  vyhazuje CD

  takže asi vyhodit a koupit nový?Dá se koupit nějaký aby fungovalo ovládání pod volantem a displej?
 9. PANASONIX

  vyhazuje CD

  Vyzkoušel sem asi 10 orginálních Cd ale ani jedno mi Radio nepřehrálo a po zasunutí mi ho vžyd asi za 10 vteřin vysune zpět.koupil sem čistící CD,ale i po zasunutí mi ho radio vysunulo zpět asi po 10 vteřinách.Podle vinu mi to řeklo že je to radio RD2 Clarion.Nevíte někdo cop s tím?
 10. PANASONIX

  autoradio Clarion

  vsunu Cd do radia a po asi 15 vteřinách mi autoradio vysune cd zpět a něpřehraje ho.co s tím?
 11. PANASONIX

  rádio CD

  tož včera sem přikúpil nový auti,po havárce v září kdy jeden debil s Alfou romeo mi zničil moji první 406 sem pořídil novou v kombíku rok 2001 2.0 HDI,mooc pěkný.Problem je že autoradio s CD mi po vložení cd cd po chvíli vysune zpět a nepřehraje ho,víte někdo kde by mohl bý problém?
 12. PANASONIX

  katalizátor

  dík za rady kluci,asi pudu do toho neorginálu,protož sem se na ten Kat mrkl líp ja v haji celej.A esi tam někdo doporučuje lešenářskou trubku místo Katu .dal bych mu konec výfuku do huby at se nadýchne.dík všem
 13. PANASONIX

  katalizátor

  jenže já sem od Brna,tu cestu by to nepřežilo
 14. PANASONIX

  katalizátor

  kde je Jablunkov
 15. PANASONIX

  katalizátor

  Začalo mi auto zespodu vydávat čím dál větší hluk,jako by někde netěsnil spoj.Koukl sem pod auto a zjistil sem že mám skoro uhnilou spojovací trubku katalizátoru s tlumičem výfuku,skoro celá dokal je tam prasklina asi 2mm.Těžko to pude asi zavařit,tak ted nevím,novej katalizátor orginál prej koštuje tak 30 000kč.Nedělají se i nějaký levnější repliky?Poradtě mi co s tím ať můžu zase Pažouta prohánět po naších úžasných silnnicích.Díky
×