Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bowling + grilování pátek 18.08.2006 - další neoficiální srazík


Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Že bych na chvilku dorazil?

JJ - doraž. Moraváci koupili jídla pro celý regiment, tak není problém ...

Jinak kdybys nestíhal bowling, tak to vem na Louňovice a tam už tě někdo navede. Grilovat se bude cca od 21:00 do ? a místa tu je habaděj ...:super

telefon na mě, kdybys nemohl trefit:papa

[upravil dne 29/8/2013 10:51 od Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem právě dorazil domů a musím říct supr akce...povedlo se bowling bezva pak večerní posezeni a grilovaní u Neonových rodičů naprosto bezvadny.... nemělo to chybu a dnešní sportovní den bylo příjemné zakončení akce..... :super :super :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsme taky doma, jen mě mrzí:(, že jsme nemohli zůstat i na sportovní den:roll.

Akce se povedla, bowling byl parádní a grillpárty prostě skvělá.

Rádi bysme poděkovali Neonovým rodičům:potlesk, že nám umožnili uskutečnit tuto akci a velký dík patří Mílovi(Neonkův taťka):aut, který po celou akci stál u grilu a griloval veškeré pochutiny.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsme taky dorazili s Aluškou z gardensrazu. Byla to super akce za kterou velké díky Neonovým rodičům za poskytnutý azyl u nich doma a za velmi chutně připravenou krmy na grilu. Bowling super a ukázalo se že nováčci mají štěstí a při poslední hře ukázali ostatním jak se to má hrát. Spánek nás zmohl daleko dříve než pár nejmenovaných jedinců. ;-) Sportovní odpoledne bylo příjemným zakončením této akce. Takže ještě jednou díky všem kteří tuto akci zorganizovali a třeba někdy příště si to zopáknem. :potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se připojuju k velkému hlubokosklonu před rodiči Neonovými, chutnou krmí jimi připravovanou a patrou príma lidiček všude vůkol mé maličkosti - prostě byl to včera krásný večer (a já, ač znaven cestou ze Slovenska spojenou s naložením a vyložením nábytku z většího dodávkového vozidla, určitě pobytu na tomto muinisrázku nelituji)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...