vlapr Posted May 19 Posted May 19 Ahoj, před pár dny to začalo psát: engine error, repair needed. jediná diagnostika co načetla motor byl Launch, ale ty hlášení se mě úplně nezdají. Mohlo by to být došlé aditivum a ucpaný filtr pevných částic? Nekdo kdo by z toho byl moudrý, případně z Prahy kdo ma vhodnou diagnostiku a pomohl by? Nebo odkaz na servis, který me nezruinuje? moc díky Vláďa Quote
vlapr Posted June 3 Author Posted June 3 (edited) Ahoj, bohužel jsem zatím nesehnal nikoho, kdo by byl ochoten se na to podívat a případně problém vyřešit (a kamarádi selhali). Ozve se někdo z okolí Prahy nebo Říčan, kdo by to vyřešil? Samozřejmě zaplatím. Moc moc děkuji, stává se to akutním, žena odmítá jezdit Felicií. Edited June 3 by vlapr Quote
VojtouNerCZ Posted June 3 Posted June 3 Proč ses neozval těm dvěma viz komentář vejš? Už jsi mohl mít vyřešeno. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.