Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Připevnění neonů


M.a.R.i

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: chuck11

Medion-->>>>jo tyhle neony sem si chtěl koupit taky,ale nakonec sem se rozhod že si je udělám,přeci jenom myslím že tady tyhle mají skleněnou trubici takže kamínek a je veselo(nemám na mysli že je hned ponich).Navíc když to mám v plastový tak si ho mužu ohýbat podle potřeb a podle tvaru auta.Chybí mi sice ale ty funkce (sice už mám plánek na to ovládání ruzných blikání a pohásínáni ale už se mi to nechce bastlit) a je to další krabička navíc kterou nevím kde bych ji umístil, abych ji mohl ovládat pohodlně.

V předních světlech nemám modrý parkovačky ale stroboskopy(samozřejmně na vypínač) ,jestli tě zmatla ta první fotka tak to sou menší neonky(jak jinak než domácí výroby) v masce kolem znaku peugeot-je to vidět na druhý fotce

jo a sou plastový nee skleněný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

Radek Hurvajz:aby ses nepo.....

Se snad nic neděje, co se hned čílíš? Jde jen o to že se celý forum roztáhne a jde se v tom blbě orientovat, a snad jde o to aby ta fotka byla vidět ne, takhle si ji musíš prohlížet po kouskách. Tak se laskavě uklidni.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

tak si máte dát pořádný rozlišení,jenže to ty vaše pc asi nezvládaj co.jo a já mam ty fotky malý(950x700)

No dobře, ty je máš jen trochu větší, tak teda promiň, ale nemusiš se hned čertit. a mužeš to napsat zrovna. No mě když bylo tolik co tobě tak sem taky taky machroval, tak to docela chápu;)

[upravil dne 16/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

To Medion & Chuck 11: proč sem proboha cpete tak obrovský fotky? 800x600 bohatě stačí a je vidět celá.

Třeba tak:

:xvul

[upravil dne 16/10/06 Radek Hurvajz]

sorry Hurvajz,já nemůžu za to že ti to nezvládá monitor:nevim.Já stim nemám žádný problém.Ale pro příště to asi zmenším když máš takový problém;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

Původně zaslal: Radek Hurvajz

To Medion & Chuck 11: proč sem proboha cpete tak obrovský fotky? 800x600 bohatě stačí a je vidět celá.

Třeba tak:

:xvul

[upravil dne 16/10/06 Radek Hurvajz]

sorry Hurvajz,já nemůžu za to že ti to nezvládá monitor:nevim.Já stim nemám žádný problém.Ale pro příště to asi zmenším když máš takový problém;)

:xvulMonitor s tím nemá co dělat, forum je optimalizovaný pro 1024 x 768. a jen tak mimochodem 1920 x 1080 není zase tak malý rozlišení, a i přesto se ti to roztáhne. :xvul

[upravil dne 21/10/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...