Miky26 Odesláno 29. září 2024 Odesláno 29. září 2024 (upraveno) Ahoj, koupili jsme do rodiny dalšího Peugeota tentokrát 307cc po FL rv. 2007.Vybíral jsem pro ženu ten nejjednodušší a nejspolehlivější motor. Vyhrál 1,6i 80Kw. Auto dojelo bez problémů PHA - CB 150km .Druhý den ráno nastartovalo a nedrží otáčky. Měnil jsem svíčky, map senzor a nic. Vyndal jsem airbox i filtr a po odpojení šedé zásuvky pod škrtící klapkou motor normálně jede. Měl by někdo odkaz k tématu tady na fóru nebo radu co vyměnit? VIN- VF33BNFUC84669210 Upraveno 29. září 2024 uživatelem pavelu96 Doplnění Citovat
VojtouNerCZ Odesláno 29. září 2024 Odesláno 29. září 2024 Dost možná zkroucená škrtící klapka. Facelift ji má plastovou a děje se to často. Případně zkusit vyčistit a zkalibrovat přes diag/rozebrat a zkontrolovat, zda nejsou ojeté kola uvnitř. Citovat
Miky26 Odesláno 29. září 2024 Autor Odesláno 29. září 2024 Když se motor ohřeje funguje normálně. Citovat
VojtouNerCZ Odesláno 29. září 2024 Odesláno 29. září 2024 Nejdřív to zkus... Taky mi tak nfu haprovalo. Pokud nepřestane, diagnostika a live data pavelu96 ohodnotil 1 Citovat
Miky26 Odesláno 29. září 2024 Autor Odesláno 29. září 2024 před 5 hodinami, VojtouNerCZ napsal: Dost možná zkroucená škrtící klapka. Facelift ji má plastovou a děje se to často. Případně zkusit vyčistit a zkalibrovat přes diag/rozebrat a zkontrolovat, zda nejsou ojeté kola uvnitř. To by dělalo i když je odpojena zástrčka od ECU? Citovat
Miky26 Odesláno 30. září 2024 Autor Odesláno 30. září 2024 Tak diagnostika ukazuje chybu P0122,P0121 a auto začalo normálně fungovat. Citovat
Miky26 Odesláno 15. říjen 2024 Autor Odesláno 15. říjen 2024 Problém vyřešen. Čidlo teploty Začínám to auto mít rád. Sice si žije svým životem, ale vše je poměrně jednoduché a levné. Pe.Tr ohodnotil 1 Citovat
pecino Odesláno 22. říjen 2024 Odesláno 22. říjen 2024 (upraveno) Nemáš problém s tlakem v palivovém systému? Řeším to stejné. Čerpadlo jsem vyměnil ale když měřím tlak na liště tak za studena tam jsou jen 2atm. Podle mě tam má být víc. Za tepla tam je 3atm. Za studena jde více paliva do trysek a tím pádem asi nestačí doplňovat. Čidlo teploty na diag je ok. Upraveno 22. říjen 2024 uživatelem pecino Citovat
VojtouNerCZ Odesláno 22. říjen 2024 Odesláno 22. říjen 2024 Po otočení klíčkem a natlakování okolo 3-3.5 bar. Citovat
pecino Odesláno 23. říjen 2024 Odesláno 23. říjen 2024 A regulátor tlaku je u čerpadla v nádrži? Je možné, že nemám palivový filtr? Nikde jsem ho nenašel. Citovat
VojtouNerCZ Odesláno 23. říjen 2024 Odesláno 23. říjen 2024 Nemá filtr a regulace je součást čerpadla. Citovat
pecino Odesláno 23. říjen 2024 Odesláno 23. říjen 2024 (upraveno) ok. A ten regulator tlaku je vyměnitelný? čerpadlo už jsem vyměnil ale problém se nevyřešil. Už to mám zpátky v autě. edit 25.10. tak nakonec to nebyl ani ten regulátor tlaku, ale prasklá hadice v nádrži v tom koši kde je čerpadlo. Upraveno 25. říjen 2024 uživatelem pecino Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.