jardacek Odesláno 22. leden 2023 Odesláno 22. leden 2023 Zdravím, nemáte někdo nějakej fígl jak se zbavit za jízdy sněhu z radaru? Když chumelí musím občas zastavit a otřít ho jinak nejde tempomat Citovat
pavelu96 Odesláno 22. leden 2023 Odesláno 22. leden 2023 Tak na to jsou asi jen dvě možnosti, nejezdit ve sněhu a nebo ho otřít Teď mě jen napadlo, co zkusit před jízdou nastříkat na radar nějaký rozmrazovač ve spreji, třeba se na tom nebude sníh tak rychle usazovat Citovat
ChouLu Odesláno 22. leden 2023 Odesláno 22. leden 2023 Dost pomáhá keramika ale stejně se tam vrstva usadí.. ale trvá to podstatně déle Citovat
Dave_k Odesláno 23. leden 2023 Odesláno 23. leden 2023 A co si přečíst manuál? Péťa a Pepito ohodnotil 2 Citovat
mmartinkovic Odesláno 25. leden 2023 Odesláno 25. leden 2023 Skus tekute stierace, aby to lepsie klzalo z povrchu. Podla prirucky nie je jasne co su zle poveternostne podmienky, to može byť aj silny vietor, alebo lejak ako z krhly, ked nie je hodne vyhnat psa von. ale obycajny tempomat by mal fungovat nie? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.