Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gorilla Glass na mobilu, poškození.


Charlie 607

Recommended Posts

Jsou tu lidi z různých oborů tak se tu zkusím zeptat ohledně mobilu. 

Mám OnePlus Nord2 5G a mám poškození na displeji, respektivě krycí vrstvě. Zřejmě mi do toho klepnul klíč od auta, když mi padal z věšáku, nevím, to není podstatné.

Z výroby by tam mělo být Gorilla Glass 5, já jsem na displej nic dalšího nelepil. Co jsem tak četl po internetech, tak to vyměnit jako tvrzené sklo nebo folie nejde. 

Ale, kolem foťáku je vidět, že je na tom displeji něco navíc. U toho poškození se to vyvalilo ven a okolo je vidět že je to od displeje odlouplé. Zkoušel jsem za to vzít lehonce pinzetou a od displeje se to zvedá. 

Jinak vše funguje jak má, displej poškozený není, ukazuje normálně, dotyk je taky v pořádku i přes to poškození dotyk funguje. 

A teď, vyzná se v tom někdo, řešil už někdo něco podobného na telefonu s gorilla glass? Půjde to sundat a dát tam tvrzené sklo, nebo to opravdu jednoduše nejde? 

Já nikdy Gorillu na telefonu neměl, vždy jen dodatečně nalepené tvrzené sklo, tak vůbec netuším.

Díky.

IMG_20230104_134951.thumb.jpg.a6d5c78115f4b82c72cfd7edc0d92b68.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle podle fotky vypada, ze je na tom neco nalepeny... tak to zkus odlepit. Jestli to jde za roh odlepit, na 100% to neni soucast skla/displeje, ale navic neco lepenyho nahoru.

 

// koukam na primy popis a z vyroby to ma nalepenou ochrannou folii -> takze bych ji zkusil sundat, jestli to nebude poskozeny jen na ni... 

Upraveno uživatelem sitler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, sundat, dát nové. V lepším případě zafungovalo a sklo displeje je nepoškozené. Pokud to byla jen folie, tak je větší pravděpodobnost, že to odnesl i displej. Uvidíš, jak to vypadá pod tím.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...