Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 rádiový dálkáč z ph3 do ph1/ph2


ElektronikCZ

Recommended Posts

Zdravím, jdu sem s dotazem, zda se o to někdo pokoušel, než začnu objevovat ameriku. Chtěl bych předělat infračervený dálkáč na rádiový z posledních 306. 

Otázky zní:

Zkoušel to někdo? Je to řešené zvlášť jednotkou, jako v 406 předface? Má někdo pinout? 306 hdi to asi bude mít v bsi.

Pokud se mi nepodaří sehnat z 306, zkusím sehnat jednotku s klíčkem z 406 a napasovat tu. 

 

Ano, můžu koupit jednotku s klíčenkou za 300kč z číny, ale chtěl bych pokud možno origo řešení zabudované v origo klíčku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

306 face ma takovou jednoduchou predchudkyni BSI od Textonu, s cernym a zlutym konektorem. Ma na starosti immo a central a dalkove ovladani. Stejnou mely i 806, u ty mam overeno, ze se dal nakodovat jakykoliv ovladac, i pouzity z jine 806, a fungoval, u 306 jsem to nezkousel. Schema bych asi nekde vyhrabal. Behem vikendu mrknu v pc. Napis mi mail do SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Nakonec jsem namontoval neorigo dálkáč s vystřelovací klíčenkou do které jsem si sehnal planžetu, výsledek viz foto. Místo odskoku kufru si asi dám stahování okének na dálku. Pro případné zájemce co sem zabloudí mohu zajistit to stejné i s montáží za nějakou korunu

image.thumb.png.ac49a602bd6f7a068b1f19940a5e96e6.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...