Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Demontáž úložného prostoru v kabině.


Zdenda65

Recommended Posts

Zdravím všechny. Omlouvám se, že zakládám nové téma, ale nikde není zmínka o tom, jak demontovat poličky nad řidičem a spolujezdcem. Jsou tam sice vidět dva šrouby, ale drží to jak přibitý. Potřebuju vyměnit anténu a bez demontáže těch kastlíků to prostě nejde.

Prosím a děkuju za radu.

Upraveno uživatelem Zdenda65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Světlo zkouším. Z jaké strany to mám vypáčit? Už to mám. Je to na dvou plišcich a musí se to oddělat z dlouhé strany světla a z pozice na druhé strany naproti zpětnému zrcátku. Ale s tím panelem to nemá spojitost a ani sluneční clony.

Upraveno uživatelem Zdenda65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem postoupil další část demontáže.Z boku police při krajích jsou dva šrouby na hvězdičku T-20. Ty se pouze povolí o pár otáček a pak se chytne za kraj police a vyhákne se z průřezu v kastli. Nesmí se úplně vytočit, pak spona skočí dovnitř, jak se to stalo mě a je z toho hodina ji vytáhnout ven. Nicméně pořád i po vyháknutí spon police drží dál. Takže asi bude muset dojít na demontáž celého tapecu.....

 

Upraveno uživatelem Zdenda65
Doplňující info
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty brďo, vůbec. Je to od světla daleko. Kdyby to šlo, tak tam není místo na ruku. Otvor pro světlo je hrozně malý 🙄  Vůbec netuším, jak to tam je uchycený... Ještě zkusím odcvakat tapec a sundat clony a madlo. Možná je to chycený na tapecu... Nejvíc by pomohlo, kdyby byla někde fotka té poličky i zezadu. Našel jsem akorát pohled z té strany, co je vidět, jinak nic... Nebo by se dalo upřesnit to uchycení, kdyby někde bylo rozkreslení dílů. To jsem taky nenašel...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

asi chce tahat ven i kabel a to moc bez demontaze nepujde

Kabel je v pořádku. Potřebuju vyměnit jen anténu, nic víc. Rok je to 2008.

Upraveno uživatelem Zdenda65
Doplňující info
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK. Je mi fakt divný, že to neudělali tak, aby se tam dalo dostat přes ty plasty co je stropní světlo aspol. U kupé je anténa vzadu a dá se k ní dostat přes to zadní světýlko. Akorát jsem s tím trochu bojoval u 206SW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak chapi, hotovo. Díky Dave-k, který mě připravil svým příspěvkem z rozkreslením celé sestavy stropního tapecu na nejhorší okolo demontáže. Nakonec se to povedlo a v principu to nejošemetnější jsou ty korunkové pojistky, co drží poličky u tapecu. Jdou blbě sundat a v principu při vrácení zpět na plastové trny blbě drží. Takže doporučuji na ten ten, po nasazení té pojistky natočit ještě matku M6 a dotáhnout to k tapecu. Jinak se to povolí a bude to řachtat... Ještě jsem přichytil navíc k polici i ten středový tunel z každé strany zevnitř police šroubem, trochu pro sichr a i proto, že ty korunkové pojistky nejsou po demontáži už nic moc. Přidám ještě několik fotek..

 

IMG_20220428_121233.jpg

IMG_20220428_121238.jpg

IMG_20220428_144141.jpg

Upraveno uživatelem Zdenda65
Doplňující informace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...