Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Obecný názor na 1.2 PT v nové 2008 GT


vac22

Recommended Posts

U benzínu je ta křivka jiná, tudíž to co popisuješ neplatí. U 1.6 225 to táhne až do omezovače. Je to velmi příjemné, kdy při přeřazení dochází i k příjemnému kopnutí. Nevím jak to popsat ale Sport režim mám moc rád 🙂

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..to je podobny jako s Fordim EcoBoostem. Tenhle PSA motor vypada, ze nema zadnou zasadni slabinu.  ALE nutne potrebuje spickove palivo .... idelane bez bio*neumím psát slušně*ek nebo aspon se syntetickymi bio*neumím psát slušně*kami. Ja do Fordu bral vyhradne 100 oktanove premiove benaly a i po 200.000 km motor chodil jak z praku.....  .. a jak pise HanysR, ten Fordi turbo-benzin taky sel az do omezovace jak lokomotiva.....

Upraveno uživatelem BubakGS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě mě tak napadá jedna otázka, absolutně o tomto tématu nic nevím, ale slýchám různé názory. Když budu mít auto z výroby s nájezdem 0, je potřeba na ten motor být ze začátku mírnej a netočit ho (po zahřátí samozřejmě), nebo mu můžu dávat tu samou jízdu, jako třeba po 10tkm? 

 

Někdo říká že nový auto se musí "zajet" a nešlapat tomu za krk, někdo zase říká, že nové motory jsou už od výroby připravené na divočejší jízdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HanysR super, díky moc, rád bych mu dopřál to nejlepší, vím jak vypadal olej v nové sekačce po 5 hodinách sečení, úplně stříbrnej, místo žlutého :D podobně to asi může být i u motoru do auta, pokud nemelu úplné hlouposti :) Tak ještě jednou díky, až mi někde na jaře vyjede z linky, představím vám ho alespoň přes pixely :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verím tomu, že nová verzia 1.2 puretech je lepšia ako tá staršia.Tá čo mám ja 2015 81kw, lebo moje problémy, ako vynechávanie motor na 2-3 sek., rozpadávajúci rozvodový remeň, kde ta auto nechá v najnevhodnejšiu chvíľu lebo nevieš to nijako zistiť a v poslednej dobe zvýšená spotreba oleja, cca 1l na 3000km, tak určite nie sú maličké 😂.

 

Upraveno uživatelem luki52
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...