Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 negunkční ventilátor + klimatizace. Nefouká. VYŘEŠENO a OPRAVENO!!!


OK406

Recommended Posts

Prosím Vás o radu. Vyměnil jsem chladič. Abych odvušnil ,zapnul jsem teplotu na maximum + zapnul ventilátor na maximum. Ventilátor začal foukat po chvilce teple. Všiml jsem si, že svítí ikona málo chladící kapaliny. Tu jsem doplnil. Opět nastartoval a šel k motoru a lehce přidával plyn, aby se urychlilo ohřátí a sepnuli obě sahary. Ty sepnuly po chvíly. Proto jsem šel vypnout motor. Po otevření dveří jsem zjistil, že výduchů nic nefouká:(. A ani auto klimatizace nefunguje. Pojistky jsou v pořádku. Prohledal jsem témata na fŕu, ale nic  podobného jsem nenašel.
 Nesetkal se někdo s něčím podobným? Děkuji za rady i tipy, kde by byla příčina nefunkčnosti ventilátoru a klimatizace.

  • VIN
    VF38BRFVD80145112
Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz, moc Ti děkuji za rady. Závada odstraněna. Příčinou byl špatný kontakt červeného drátu (první foto-silný červený drát). Byl dost volný. Kontakt jsem prostříkal čističem na elektriku a malinko ho přihnul. A už vše plně pracovalo foukalo:super:potlesk.
 Tímto děkuji i @Ferry, ale i @EronixHD (Whats App). Mám velkou radost, že vše funguje. Však 406 dostala za posledných 30 dní nové rozvody + vodní pumpu, silenblok (hrušku), motorový olej + filtry (olejový, vzduchový, kabinový). A předevčírem i nový chladič;).

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • OK406 changed the title to 406 negunkční ventilátor + klimatizace. Nefouká. VYŘEŠENO a OPRAVENO!!!

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...