Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P308 smrad zo spojky


majo_LP

Recommended Posts

ahojte,

skusal som hladat na tomto fore uz existujucu temu, ale nenasiel som, tak sa ospravedlnujem, ak je to nahodou duplicit

ide o to, ze pri pomalej jazde, napr. v servise alebo nacuvani na obruvnikove parkovacie miesto, citit zo spodnej casti zapach akoby niekto nakladal kapustu, bez srandy :D

je to problem, ktory treba riesit? spojka bola nedavno menena (odor bol predtym aj teraz)

pocul som cosi o presmykovani spojky, ale co s tym?

vdaka :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně u staré 308SW 1,6 VTi taky při najíždění na obrubník a podobných manévrech smrděla spojka. Podle mě není nějak extra dimenzovaná a auto je těžké, takže dokáže zasmrdět velice jednoduše. Na druhou stranu když jsem auto s nájezdem přes 110tkm prodával, tak byla furt původní a neklouzala.

Pokud tedy jenom smrdí a neklouže, tak bych to neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale ta kapusta je podezřelá :roker  Normální "spojkovej" smrad je "technickej".... Takhle by to mohlo naznačovat pálení čehosi nepatřičného, co je na obložení.... Namátkou oleje (motorový, převodový), nebo hydraulická kapalina.... Pokud to teda nemá spojku ovládanou lankem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...