VojtouNerCZ Odesláno 29. březen 2021 Odesláno 29. březen 2021 Ahoj. Přítelkyně dnes půjčila auto své sestře (307 NFU 4Q automat, najeto něco přes 200) a jak jsem přijel z práce, vybafly na mě nějaký "problémy" s autem. Auto jsem projel (200km) a nic se mi neprojevilo, ale znáte to... Údajně když nastartovaly, páka byla v poloze P jako vždy, tak po startu nešla páka posunout, jakoby byla kouslá. Musely chcipnout a zase nastartovat. Potom při přeřazení z P na R/D se z motorového prostoru ozývaly ošklivé skřípavé zvuky. Údajně i pokaždé když jezdily po městě a řadily na parkovišti. Opět, lítám s tím jak divý a prostě nic Auto jinak jezdí krásně, řadí, převodovka je občas trochu váhavá, ale tyhle 4Q takový jsou snad všechny. Co by mohlo tohle dělat? Začínám mít podezření na článek mezi volantem a sedadlem Citovat
ozzy56 Odesláno 29. březen 2021 Odesláno 29. březen 2021 sedni vedle řidičky a ať jede, možná na to příjdeš, co dělá špatně Citovat
VojtouNerCZ Odesláno 29. březen 2021 Autor Odesláno 29. březen 2021 (upraveno) Jo, to už jsme zkoušeli Prostě jakmile v autě sedím, chová se naprosto normálně... Proto se ptám. Je vůbec něco takového možné, například ta seklá páka? Upraveno 29. březen 2021 uživatelem VojtouNerCZ Citovat
Hafity Odesláno 29. březen 2021 Odesláno 29. březen 2021 Hele, ty už se v těch kárách vrtáš dostatečně dlouho, abys pochopil, že u aut je možný úplně všechno.... Někdy stačí jinak uchopit volič a "nedělá to".... Preventivně vomrkni to co "je venku".... Takže od páky voliče k páce na převodovce.... Třeba se objeví nějaká prasklá závlačka či napůl vypadlý kolík.... Teď samozřejmě všeobecně teoretizuju.... Ale držím palce Citovat
inoxing Odesláno 29. březen 2021 Odesláno 29. březen 2021 Možná jenom řemen zapískal a s převodovkou to nic nemělo nic. Citovat
VojtouNerCZ Odesláno 29. březen 2021 Autor Odesláno 29. březen 2021 Asi máte pravdu a bude to nějaká blbost. Já se toho asi zbytečně moc bojím jen kvůli tomu, že to je automat Prostě se do toho jako vždy bezhlavě vrhnu a nějak to dopadne. S řemenem je to ale zajímavá úvaha, tam se občas ozve řemenice. Jinak k záseku páky mě nakopl ChouLu, že to bude dělat elektronická pojistka páky Hafity ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.