Jump to content

Peugeot Partner


Recommended Posts

Na spodním kulovém čepu mám prasklou manžetu.Jde to vůbec koupit?Na starý škodovky,žigulíky a podobně to šlo běžně.Dávat celý rameno kvůli manžetě se mi moc nechce.Kdyby to nebylo vcelku tak to neřeším a koupím nový kloub.

Link to post
Share on other sites

Kdysi dávno v dřevních dobách jsem si schovával dobré manžetky z různých vadných kuláků a zachraňoval jimi dobré kuláky.... Také škodovácké a žigulácké leckdy pasovaly.... V nejhorším případě jsem prasklinu slepoval lepidlem na autoskla.... Samozřejmě pokud byla manžetka jenom prasklá, a ne zpuchřelá.... Ty doby už jsou dávno pryč....

Link to post
Share on other sites

NO obávám se že jako ND to pořídit nepůjde. Pokud je jen prasklá a máš jistotu že jsi na to přišel za včasu tak ji zkus slepit jak píše Hafity ale pokud tu jistotu nemáš tak udělej celé rameno nebo to nech být až se to projeví může to trvat x měsíců nebo do první STK .  Osobně když už bych se s tím babral tak bych prohodil rameno i u svého auta u zákaznického bych o tom ani nepřemješlel.

Edited by Vena garážmistr
Link to post
Share on other sites

Manžeta je na hadry.Ale tím autem jezdí manželka a ta v současné době najezdí tak 4000km za rok.Tu výměnu ramena chci jenom oddálit.Nejlíp na neurčito.Všechny náhradní díly z vraků jsem buď rozdal nebo vyházel.Tak se budu muset podívat na vrakoviště a z něčeho to vyndat.To měla být poslední možnost.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Posted (edited)

Už jsem tam narval z vrakárny.U nafťáka je čep v kuse s ramenem.Alespoň u mýho.Nevím jak ty nový to jsem nestudoval a ani to nechci,

Edited by Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...