Jump to content

Peugeot 307 sw sedačky

Recommended Posts

Čau. Protože brzy budou sedačky nové, nabízím za odvoz modrý sedáky do P 307 sw (řidič a spolujezdec + komplet druhá řada-pasují i do třetí řady).
Mají bag, loketku, výškově stavitelné, šuplíky, stoleček, výhřev nefunkční, je potřeba je trochu vyčistit (nic hrozného, ale v autě jezdí děti, tak se to na nich trochu podepsalo). Když si je nikdo neodveze, skončí buď ve sběru, nebo si z nich udělám křesla do sklepa. Časově na to nespěchám :)  Kdyby po nich někdo jo toužil, můžu k nim dát i tapce s modrou látkou. Možno klidně i po kusech.

1.jpg

Nevím, co je to za flek na týhle sedačce, ale opravdu není tak špinavá :D Zítra nafotím za lepšího světla fotky, který odpovídají realitě.

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Edited by VojtouNerCZ

Zdravím, sedačky jsou velmi pěkné na 19 let, až mne to překvapilo. Jestli jsou ještě volné přední, rád je využiju. Ty naše jsou v 288 t. Docela ošoupané od nastupování. Rád se pro ně zastavím jen nevím přesně termin. Počítám nejpozději do konce března. Nejezdím z Buďějovic tímto směrem často.

@Petr_P307SWNení problém počkají ve sklepě :) Jen ta řidičova je horší. Ještě to blejsknu. Budu rád, když ještě poslouží. Zapomněl jsem teda zmínit, že řidičova nemá konektor na bag a místo origo konektoru na pás je tam molex. Auto jsem koupil ve stavu, kdy ty dráty byly jen nakroucený do sebe a omotaný páskou. Takže jsem to vyřešil tak, že molex šel na pás, bag šel na pevno cínem (bohužel se mi tam molex neosvědčil kvůli kontaktu). Nicméně kdyby bylo potřeba a domluvili bychom se nějak předem, nebyl by problém to z tvých původních sdaček střihnout a napájet na tyhle (otázka max 30 minut). Jinak tyhle mají najetou 400xxx :) 

IMG_20210220_184053.jpg

IMG_20210220_184017.jpg

Edited by VojtouNerCZ