Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Dobrý den, chci se zeptat, mám Peugeot 206 + a stále trvající problém.. Auto pokud neprší žádné problémy nejeví, ale jakmile začne pršet hodně auto začne cukat a vypínat se. Svíčky jsme měnily, autoelektrikář nic nenašel ( žádnou chybu mu to nedalo, za deště to nezkoušel nepršelo v tu dobu ) a dnes po noci deště a pršení přes den se auto nedá ani nastartovat.. Nějaká rada co by to mohlo bejt ?! Už jsem fakt hotovo, někdo radil že to budou snímače tak ty se jdou nechat vyměnit ,ale už tomu moc nevěřím.. Moc děkuji všem aspoň za typ co by to mohlo dělat..

Odesláno

Nějaké anomálie v elektrice jinak nejsou?

Jinak bych asi vše v motoru prohlédl, kde je co mokrého. Svazek pod oknem atp. 406 třeba má achilovu patu u prahu u levé nohy řidiče.

  • O 2 měsíce později...
Odesláno

Zdravím, už se podařilo věc vyřešit? Já mám peugeot 206,1.4 55kW z roku 2003 a mám dost podobný problém už přes rok.. Auto se za deště rozjede a po par metrech někdy i kilometrech začne klepat a ve finále chcipne.. Většinou je potřeba nechat pořádně zahřát, třeba půl hodiny nechat na volnoběhu a zase jede 😴 už jsem to měl i u kamaráda co dělá celej život v peugeotu a nevěděl.. Originální diagnostika nic neukazala.. 🙄 Přes zimu byl klid a nedávno mi to udělalo cestou do práce, když jsem prudce zatočil doleva.. Pred tím celou noc pršelo.. Už opravdu nevím co by to mohlo být.. 😴😴 Už to mělo v ruce asi 5 mechaniku a nic 🙄

Odesláno

Dobrý den, vyměnily jsme snímač kliky, chvíli to vypadalo ze je to ono, ale nedávno pršelo a při rychlosti tři jsme to vytáhly na čtyřitisice otáček a auto nás opět vycukalo, ale nám diagnostika ukazovala chybu kliky... takže vlastně dal pátrame... už je vyměno skoro vše 

Odesláno
před 6 hodinami, Aktinka napsal:

už je vyměno skoro vše 

Ale nepíšeš, jestli se někdo vůbec obtěžoval hledat vlhko v kabeláži.... Nahoře jsem ti to radil (a další za mnou).... Ale místo toho se mění čidla a snímače....  Nechápu....

Odesláno (upraveno)

Tohle se už kontrolovalo a nic se nenašlo , bylo to u autoelektrikare 

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj přímo předchozí příspěvek
Odesláno

A k tomu autoelektrikáři se to dostalo s těmi problémy (tedy za deště, nebo krátce po dešti), nebo za sucha?

Odesláno

Teď přesně nevím, jak to má 206 dělané, ale koukal někdo do prostoru pod předním sklem a zda jsou odtoky do podběhů průchozí?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...