Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

mám 406 1.9td. Chytá na první otočení,ale občas se mi stane,že startuji a motor nechce chytit. Vubec žádný kouř z výfuku,jako když nejde nafta. Vyndám klíček, znovu zastrčím a opět hned na první převalení naskočí. Jenže někdy to musím třeba opakovat i 3x. přijde mi to jako kdyby se neotevřel ventil na přívod nafty. U Renaulta mě vedl jeden drát do ventilu, tam to bylo jednoduchý,ale tohle má imobilizér v klíči a do čerpadla vedou 2 konektory, jeden se 3 a jeden se 4 draty. ventil z venku není nikde na čerpadle vidět. Nemáte někdo zkušenost,jestli ty ventily na 406 odchází a nebo jestli by pomohlo nějak odpojit imobilizér? Bojím se,že to jednou nenastartuje vůbec a zůstanu někde viset :bojim

[upravil dne 27.3.06 Mirek9]

[upravil dne 28.3.06 Mirek9]

Odesláno

kdyby to bylo immobilizerem, tak nenastartujes vubec. Spis bych to videl na to, ze ti pada z nejakeho duvodu nafta.

Mel jsem podobny problem a bylo to popraskanou membranou u rucniho cerpadla na palivovym filtru. Po vymene to je v pohode :)

Odesláno
Původně zaslal: snowboy

kdyby to bylo immobilizerem, tak nenastartujes vubec. Spis bych to videl na to, ze ti pada z nejakeho duvodu nafta.

Mel jsem podobny problem a bylo to popraskanou membranou u rucniho cerpadla na palivovym filtru. Po vymene to je v pohode :)

No tak jua mam 1.9TD r.v.98 a ta uz zadnou membranu na naftovym filtru nema,uz je na hadici pred filtrem jen balonek, takze chyba je urcite v imobilizeru nebo v nejakym relatku co blokuje privod nafty do cerpadla

Odesláno

mám stejnej problém, stalo se mi to ale jen jednou a druhej den po dobití baterky (protože jsem jí tím jak jsem to pořád zkoušel nastartovat pořádně vyš?avil) mi motor chytl hned. Jenom čekám kdy se mi to stane znovu. Taky mě napadlo, že jak jsem odpojil baterku, tak jsem ten immob. nějak neresetoval.......???

Odesláno

Tipoval bych to na odcházející immobilizer v klíči. Tohle se mi stalo na služebním fordu tranzit. Byl jsem 150km od baráku, sednu do auta a chci nastartovat. Při otočení klíčku se jen zuřivě rozblikala kontrolka immobilizéru že jako špatnej klíč. Tak volám kde je nějakej servis a při čekání na zpětný volání jsem vyndal klíček a nevědomky zastrčil obráceně a ejhle auto naskočilo jako hodinky.

Takže se nechal udělat novej klíč a od tý doby vše v poho. ;)

Odesláno
Původně zaslal: Dave_k

Tipoval bych to na odcházející immobilizer v klíči. Tohle se mi stalo na služebním fordu tranzit. Byl jsem 150km od baráku, sednu do auta a chci nastartovat. Při otočení klíčku se jen zuřivě rozblikala kontrolka immobilizéru že jako špatnej klíč. Tak volám kde je nějakej servis a při čekání na zpětný volání jsem vyndal klíček a nevědomky zastrčil obráceně a ejhle auto naskočilo jako hodinky.

Takže se nechal udělat novej klíč a od tý doby vše v poho. ;)

Presne na tohle to tipuju. Ale delaji mi to oba klice, takze chyba bude v prijimaci. Potreboval bych zjisti ktery draty do cerpadla to jsou a nebo jak imobilizer rovnou vyradit

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...