Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledám klempíře


Moral3z

Recommended Posts

Ahoj všem,

dnes se mi vrátilo kábro ze servisu a bohužel je totálně v háji podlaha, doslova. Moc toho z ní nezbylo. Byly ucpané kanálky a v prahu bylo 5l vody. Odtamtud se to asi rozlezlo. Až na manžetu a jeden silentblok, které jsem si nechal měnit je vše podvozkově super a vyměněné. Což navádí na teorii, že předchozí majitel si nechal měnit něco na podvozku a když viděli ten spodek, tak mu řekli, ať se toho zbaví. Bohužel to už se nedozvíme..

Nemáte někdo ověřeného klempíře, který by si troufnul na podlahu v kabriu? Ideálně Kolín nebo širší okolí. Co jsem slyšel, tak je to naprd práce kvůli absenci střechy. Ale snad se to dá ještě zachránit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele znám staršího pána, který mi dělal na mé 307 prah, spoj nosníku a ošetřil podlahu od koroze když mi do auta teklo... Zkus mu cinknout a optat se ho, zda by do tohohle ještě vůbec šel  (netuším jestli na stará kolena bere i nějaký větší lahůdky). Je šikovný. Číslo ti pošlu do zpráv, nechci zase, aby se někde začalo šířit, to by mě asi příště poslal do prdele kdybych po něm něco chtěl :D Je z Kolína ze Sendražic.

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rezavé kabrio nechce dělat nikdo, protože vyřežeš půlku shnilé podlahy a auto se rozjede, pokroutí, správně by měla zůstat jen oholená kastle, ale to by nikdo nezaplatil..., jedině tu podlahu vyflekovat (postupně po kouscích vařit nový plech), pojistit si kastli navařením jeklů, aby rozměry zůstaly stejné, ale to bude dělat klempíř nejspíš jen pro sebe, jinak za prahama jsou nosníky a ty budou taky v tahu, to samé i prahy, když tam byla voda :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...