Kotroš Odesláno 14. červen 2020 Odesláno 14. červen 2020 Nevím si rady kde hledat? po vypnutí klíčku auto stále běží,motor chcípnu přes kvalt ale ani elektriku klíčem nevypnu. Vyndal jsem a rozebral spínačku ale ta je dobrá. Jediný co mně napadá je relé,ale které to je? Citovat
brixtr Odesláno 14. červen 2020 Odesláno 14. červen 2020 přesunuto do správné sekce Péťa a pavelu96 ohodnotil 2 Citovat
Ferry Odesláno 14. červenec 2020 Odesláno 14. červenec 2020 (upraveno) A rok vyroby to je kolik? Nejlepe napis VIN Upraveno 14. červenec 2020 uživatelem Ferry Citovat
PaKr Odesláno 14. červenec 2020 Odesláno 14. červenec 2020 @Hafity motorizace je napsaná na štítku (nahoře u tématu). Tohle může být víc věcí, zažil jsem, že tohle dělala kostra nebo i špatná spinacka. Spinacku bych vyzkoušel jinou. Citovat
Hafity Odesláno 14. červenec 2020 Odesláno 14. červenec 2020 Ty štítky celkem pravidelně spolehlivě přehlédnu.... PaKr ohodnotil 1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.