Tomason Odesláno 1. duben 2020 Odesláno 1. duben 2020 Zdravím, nemáte někdo nápad,co může být za problém toto? Přijedu do práce,zamknu. Po práci přijdu a auto úplně vybité. Úplně žádná reakce ani budíky na otočení klíčkem. Přes kabely nastartovano. Za 10 min vypnu motor a start ok. Přes noc baterie nabitá, ráno s ní do auta a otočím klíček a úplná tma. Možná ta baterka,je to rok 2009 gelová,ale do teď vždy ok, každý rok jí dobijim. Čekal bych že bude odcházet postupně, ale tady jako by náhle umřela. Jen jestli nebude problém někde v kabelech. Citovat
ozzy56 Odesláno 1. duben 2020 Odesláno 1. duben 2020 zkontroluj ten základ--zemnící kabel až ke karoserii a motoru, plusový ke starteru, samozřejmě teď v té zimě to bude chtít do tepla... jinak baterka odejde z minuty na minutu, není to až tak neobvyklé..., možná začni tím, že si půjčíš jinou baterku , novou hned nekupuj Citovat
Agrafik Odesláno 1. duben 2020 Odesláno 1. duben 2020 (upraveno) Gelová baterie v 607? Tam má být klasika. Takto se chová baterka, která je v háji. Upraveno 1. duben 2020 uživatelem Agrafik Citovat
Tomason Odesláno 2. duben 2020 Autor Odesláno 2. duben 2020 No správně řečeno agm technologie baterie,je to originál Peugeot pravděpodobně výroba Varta ale to nevím jistě. Dávali mi ji do auta přímo v Peugeotu v roce 2009. Takže už má nárok,jen jsem nečekal, že to bude tak náhlé. Jakou dáváte vy? Asi vezmu Vartu silver 85. Měla by stačit viďte? Citovat
ChouLu Odesláno 3. duben 2020 Odesláno 3. duben 2020 kvuli inteligentnímu dobijení potřebuješ opět AGM.. obyčejnou do půl roku zničíš Citovat
Agrafik Odesláno 3. duben 2020 Odesláno 3. duben 2020 607 2.7 nemá inteligentní nabíjení. Drží stále cca 14.4V. Je to bezúdržbová klasika, do boku se zasouvá trubička pro odvětrávání baterie, aby to nešlo do kufru. Varta Silver 85Ah je málo. Dával jsem tuto https://www.autodily-pema.cz/autobaterie-exide-premium-12v-100ah-900a-ea1000 Citovat
Tomason Odesláno 7. duben 2020 Autor Odesláno 7. duben 2020 Opravdu byl problém jen v baterii. Dávám novou Vartu silver 100. Díky za rady Citovat
Agrafik Odesláno 8. duben 2020 Odesláno 8. duben 2020 Dával jsem Exide z důvodu většího startovacího proudu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.