Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pár otázek před nákupem RIFTERa


Karlositoo

Recommended Posts

jasny ze to vyuzivam ale kdyz mi merka napise malo oleje skontroluju to
kdfyz mi napise praskla zarovka vymenim ji nebo pri pohledu kolem auta to vidim

ale kdyz vidim kolik modernich aut jezdi s nesvitici pulkou auta tak je nekde neco spatne :P
myslim ze i svitici kontrolka oleje jim je u zadele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Medvěd napsal:

By mě zajímalo co konstruktéry vedlo k takovému "na nic" řešení a k čemu vlastně taková fičura je potom dobrá?
Mě u mého auta hřeje okno celý a už bych se zpátky ke škrábání vracet asi nechtěl (a to i s vědomím, že mě letošní zima ani neumožnila si ten výhřev zapnout)

já se právě před koupí ptal, jak je vyhřívání řešeno z důvodu, jestli mi bude fungovat navigace a dozvěděl jsem se, že bude bez problému, protože prý jen pod stěračema a vlevo od řidiče. A prý je to proto, že je to levnější na zakoupení, což asi je, levnější na pojistku skla a s přimhouřenýma očima to rychleji postupně odmrazí (prý) celý sklo. No a prý to odstraňuje velkou nepříjemnost, že na dálnici v nepříznivých podmínkách vlevo na skle nevzniká krusta co tam stěrače nechávaj a pak pěchujou, což  se mi teda nikdy nestalo, tak nevím...

Tak jsem si koupil webasto a s ním jsem v tomto ohledu spokojenej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Já osobně webastu fandím, určitě super. Jinak asistenty, vyhřívání skla, vyhřívání sedaček celkem zbytečné - většina se stejně nepoužívá a vypíná - alespoň já. Vyhřívání sedadel jsem měl v minulém autě - použito asi 2x když jsem to chtěl vyzkoušet a pak už mi to nevyhovovalo a tak jsem za to již nepřiplácel. Mrzí mě ale, že jsem si nevzal zadní kameru. Couvání na zrcátka mi nevadí, ale s kamerou je přeci jen větší přehled. Ostatní je fakt na každém. V současné době bych já bral výbavovou verzi s menšími koly - na zimu nejen levnější, ale i pohodlnější - je třeba brát v úvahu nové přístupy - auto bude mít v tp pouze velikost kol s jakými vyjede z výroby. V podstatě již není legální cesta jak dopsat jiný rozměr  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
před 20 hodinami, Péťa napsal:

Nevím, jaké máte zimy v Protivíně, ale já v zimě vyhřívání sedaček používám :D A to parkuji v garáži.

Evidentně máme zimy menší... Ne, pouze můj názor, nic víc, nic míň. To, že mě nevyhovuje neznamená, že na tom budou ostatní stejně.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Petr 3008 napsal:

Já osobně webastu fandím, určitě super. Jinak asistenty, vyhřívání skla, vyhřívání sedaček celkem zbytečné - většina se stejně nepoužívá a vypíná - alespoň já. Vyhřívání sedadel jsem měl v minulém autě - použito asi 2x když jsem to chtěl vyzkoušet a pak už mi to nevyhovovalo a tak jsem za to již nepřiplácel. Mrzí mě ale, že jsem si nevzal zadní kameru. Couvání na zrcátka mi nevadí, ale s kamerou je přeci jen větší přehled. Ostatní je fakt na každém. V současné době bych já bral výbavovou verzi s menšími koly - na zimu nejen levnější, ale i pohodlnější - je třeba brát v úvahu nové přístupy - auto bude mít v tp pouze velikost kol s jakými vyjede z výroby. V podstatě již není legální cesta jak dopsat jiný rozměr 

Zdravim, auto mam vyrobene 30.ledna 2020 a v tp mam original 215/65/16 a alternativu 215/60/17 mam verzi gt line takze z vyroby uz tam mam 17 a v tp vedeno jako alternativu, kola jdou normalne dopsat klidne i jine et nebo rozmer ale musi mit homologaci na konkretni vozidlo vcetne motorizace, servis musi potvrdit jejich montaz na vozidle a pak jeste kontrola na stk, a bez problemu zapis na inspektoratu. Zni to slozite ale nic slozityho to neni 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...