Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nekdo z Prahy se 308-kou 1. gen. pro porovnani ?


hribe

Recommended Posts

Nenasel by se tady nekdo z Prahy, kdo by byl ochotnej obetovat cas a dal k dispozici svoje auto 308 1. generace idealne se 6q prevodovkou.

Potreboval bych si zkusit pro porovnani s mym autem 2 veci:

 

1) jednak bych rad porovnal chod spojky, zajimala by me tvrdost a taky prubeh tzn. jestli je lehci spise na zacatku a pak je potreba vetsi sila nebo naopak.

Mam totiz spojku komplet novou a jaksi porad nemuzu pochopit zamer inzenyru, proc spojku navrhli tak jak ji navrhli, kdyz mi pri kazdym parkovani div neupadne noha.  

 

2) a taky bych rad videl, jak se chova radici paka mezi jednotlivyma kvaltama, tzn. jak se zvukove projevuje kulisa, jestli vydava takovy jako lupnuti kdyz se vyradi z kazdyho kvaltu do neutralu jako u myho auta a taky by me zajimla sila pruzin v ty kulise atd.. Zase mi jaksi porad nedochazi zamer inzenyru, proc se kulisa chova tak jak se chova.   

Ja mam 2.0 HDI po faceliftu z roku 2013.  Klidne nekam dojedu, to neni problem a bylo by to tak na 30 min si myslim. Nepotrebuju s tim autem jezdit, jenom si do nej sednout a na miste ty veci vyzkouset.

Dejte mi kdyztak vedet, diky, P* 

Upraveno uživatelem hribe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...