jiriczek Odesláno 14. listopad 2019 Autor Odesláno 14. listopad 2019 A když se to v práci sejde Citovat
jiriczek Odesláno 15. listopad 2019 Autor Odesláno 15. listopad 2019 Rakousko, kousek od Worthersee. radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
jiriczek Odesláno 15. listopad 2019 Autor Odesláno 15. listopad 2019 A někde cestou z dovolené jsem nabal "černého" pasažéra. Citovat
jiriczek Odesláno 15. listopad 2019 Autor Odesláno 15. listopad 2019 A to, co nikdo nemá. Veřejně známou 508, tadleta vozila kola, jakýmu si teamu po závodech po celý Evropě. MJSytic, radim.1008, Péťa a 1 další ohodnotil 4 Citovat
jiriczek Odesláno 13. prosinec 2019 Autor Odesláno 13. prosinec 2019 Držák na mobil v pro mě nejlepší poloze. Mám to tak i v 307, tak to tu nesmělo chybět. kemo a Péťa ohodnotil 2 Citovat
jiriczek Odesláno 10. leden 2020 Autor Odesláno 10. leden 2020 12V zásuvka v kaslíku - stále pod proudem. Pojistka 10a. Pažout508, kemo a Pepito ohodnotil 3 Citovat
jiriczek Odesláno 21. leden 2020 Autor Odesláno 21. leden 2020 (upraveno) Hliníkové pedály. Měl jsem je i v 307 a nemůžu si je vynachválit. Upraveno 21. leden 2020 uživatelem jiriczek Citovat
MJSytic Odesláno 22. leden 2020 Odesláno 22. leden 2020 Koukám, že ti tam řádí myš radim.1008 ohodnotil 1 Citovat
jiriczek Odesláno 26. leden 2020 Autor Odesláno 26. leden 2020 Ovládání subwooferů konečně připevněno. Citovat
jiriczek Odesláno 31. leden 2020 Autor Odesláno 31. leden 2020 Pár tématických nálepek. MJSytic, Pažout508 a pavelu96 ohodnotil 3 Citovat
Pažout508 Odesláno 2. únor 2020 Odesláno 2. únor 2020 (upraveno) Ještě tam chybí Club máme podobné spz Upraveno 2. únor 2020 uživatelem Pažout508 Citovat
jiriczek Odesláno 9. únor 2020 Autor Odesláno 9. únor 2020 Docela mě překvapilo, ze relativně nový auto má odchlípnutej lak na místě, kde ho 307 má ready skoro po 20 letech... takže mírná rez zbroušená, odrezovač, pozink a bílá. Je to spis oprava tak, aby to nerezlo dál. Auto není a nebude leštěnka, má hooodně šrámů z provozu, takže pro mě je hlavní, aby mi to nezrezlo před očima Pažout508 a MJSytic ohodnotil 2 Citovat
MJSytic Odesláno 9. únor 2020 Odesláno 9. únor 2020 Jj, taky jsem to řešil. Každopádně respekt, že se ti podařilo sundat nárazník. Já se bál, že to utrhnu. Nevím, proč to neudělají nějak normálně Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.