Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zjištění výbavy podle VIN


Recommended Posts

@Pe.Tr Děkuji, je to vyčerpávající seznam. Bohužel  auto které mělo mít hlídání jízdních pruhů a adaptivní tempomat nic takového nemá. A tvrzení prodejce  že to netřeba doobjednávat jelikož je to v základu u všech nemám písemně. A od srpna mě tahaj za nos a nakonec když to tam konečně bylo na servisu aby tu reklamaci vyřešili tak tvrdí že se to tam vůbec nedávalo. BTW ještě v prosinci se hrozně divili jak to že to nefunguje neb to ještě neviděli aby to nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar priatelia. Prosím, ak je to u niekoho možné, preveriť akú správnu START-STOP batériu do nižšie uvedeného vozidla. Mám pocit, že v servise, okrem toho, že polámali plastové úchyty na kryte, tak mi tam dali nesprávnu start-stop batériu. Odvtedy mi nefunguje Start-stop systém, čo mi vlastne neprekáža ale pipne a svieti mi výstražný trojuholník. Diagnostika hlásila chybu na batérii nízke napätie. Vraj výmenu batérie zapísali cez diagnostiku. Neriešil som to zo začiatku ale už ma to serie a na STK bol problém s chybovým kódom. Záruka na bateriu už nie je, lebo som to najprv neriešil keď auto šlapalo a šlape naďalej.

PEUGEOT 5008 1,6 82KW e-HDi VIN: VF30E9HR8CS016336 - "😃mikrohybrid😃"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je rychlost a moc děkuji. Majitel je cizinec a nemluví česky, tak si chci zjistit co nejvíce info o voze:-) než se na něj pojedu podívat. Nevíte jestli je nějaká možnost zjistit třeba v autorizovaném servisu Peugeotu historii servisu a tak podobně?

Děkuji

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj celý přímo předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...