Dakaros Odesláno 8. březen 2006 Odesláno 8. březen 2006 Čau Pežo?áci! Jaro se blíži a mě by docela zajímalo, jak si vedly ostatní 309ky přes zimu? ?uk ?uk ?uk! Musim zaklepat, ale moje fáro to zvládlo na jedničku, nikde mě nenechalo a to jak po technický stránce (když nepočítám pár drobností) tak i po stránce provozní! (na sněhu jsem vyjel i to, co jsem myslel, že nevyjede ani traktor, ale to je kolama, ne autem)! Doufám, že ostatní vlastníci 309tek mužou říct to samý! A? žije tři-sta-devítka!!! Citovat
pedros123 Odesláno 8. březen 2006 Odesláno 8. březen 2006 komisar ma pravdu,zima je porad tady,to jen u vas dakarosi je uz davno jaro (Praha),byl sem tam pred dvema tydny a tam ste asi tak o mesic vepredu,u nas na vysocine je porad tak 50cm a vcera jeste kidalo a teploty rano k -10 to komisar co se tyka toho umyvani tak uz bych si taky dal rict nebo spis auto by si dalo rict od listopadu,sem to ani jednou nevoplachl,porad mokro,snih,zima ... Citovat
Chip Odesláno 8. březen 2006 Odesláno 8. březen 2006 to jo taky bych to uz mel umyt aby ze sedivy spiny byla opet seda metaliza, jinak auti musim pochvalit, tuhle zimu se naucilo jezdit s retezama:super chyta vyborne (viz. klouzani:aut), jezdi brzdi chrochta tak jak ma, ale ted po zime sou vymlaceny gumy(silentbloky) na predni naprave jinak si nemuzu stezovat :super:aut:super:aut:super:aut:super:aut:super:aut:super:aut:super:aut jo jinak Taky sem z prahy je fakt ze tu nejni snih ale jeste obcas mrzne a silnice zradne klouzou(:bojimneni to takova srandu jako na souvisle vrstve snehu kdy to klouze furt:aut) [upravil dne 8/3/06 Chip] Citovat
Dakaros Odesláno 8. březen 2006 Autor Odesláno 8. březen 2006 Já neřek, že je jaro, ale že se blíží!!! Já už taky tý sku... zimy mam plný zuby! A to že ještě neskončila je mi víc než jasný! Jsem z prahy, ale často bejvám u benešova, silnice jsou tam votřesný, je to samá díra, ta zima jim dává zabrat! Jinak na autě už začínám dělat, sice mi mrzne celej člověk, ale já už to nemoh vydržet! A mití už mam jedno za sebou! (bylo to zbytečný protože už to neni poznat, ale já jsem cvok:D) Citovat
durino81 Odesláno 10. březen 2006 Odesláno 10. březen 2006 No, mne v noci pri -25 stupnoch, ci kolko to bolo, primrzlo lanko nahonu tachometra, viac sa potrhalo, ako bolo, tak sa mi zhlucnil tachometer a rucicka skakala ostosest. Ale uz som dal nove lanko a je to lepsie (rucicka kmita len jemne, ked je okolo nuly a menej vonku, trosku to vrci), zatial som ho vsak este nenamazal, lebo som na to nemal cas. Jazdim s rozobratou palubovkou. Este sa mi trochu straca voda, bud pri chladici, alebo pri radiatore (pri spoji na radiatore som nasiel na koberceku vodica asi nemrznucu zmes-taky flak, co sa neodparoval). Este mi vrzga volant pri otacani, ked je to studene - musim to namazat vazelinou, este som sa k tomu nedostal... Zacina mi obcas skubat motor, ked sa to zohrieva, asi sviecky, alebo kable, este som sa k tomu nedostal...:D Zrana pri pribrzdeni to tak trochu chrci od lavebo bubnu, asi nejaka primrznuta voda v bubne, alebo co. Neriesim...:D:D Ale inac jazdim OK.:D:D Citovat
Jardaned Odesláno 17. březen 2006 Odesláno 17. březen 2006 moje devítka taky byla v zimě hodná.Startovala precizně,topila taky fajn,ale bohužel jsme měli smůlu .Koncem ledna v noci se mi namotaly do cety-těsně před auto-dvě srny.Takže předek pěkně pomordovanej.Stála mě ta sranda skoro 10.000,- Ale nyní už je zase v plný kondici a věřím,že nezklame.Jo a na tacho je už přes 200000 km,ale možná taky o pár desítek tisíc víc. Čau. Citovat
Chip Odesláno 18. březen 2006 Odesláno 18. březen 2006 no vidis ja budu mit brzo natoceno 250000 nejspis nekdy pristi tyden a stale super:super:super:super:super:super:super:aut:aut Citovat
Dakaros Odesláno 12. duben 2006 Autor Odesláno 12. duben 2006 Teda, když to tak čtu, tak mam se 150 000km ještě dě?átko! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.