Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Posted

Ahoj. Omlouvám se, jestli jsem něco přehlídl nebo nepochopil, ale před nějakou dobou (konkrétně 30 března) byla přijata platba objednávky č.#4003, a mě by zajímalo, kdy se ke mě ta samolepka dostane? Přijde mi to už docela doba :D Neberte to jako výčitku, každý má nějaké své povinnosti a starosti, co jsou důležitější, ale zajímá mě, kdy s tím asi mohu počítat kvůli jistým úpravám na autu. Dík za odpověď.

  • Péťa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...