VojtouNerCZ Posted April 22, 2019 Posted April 22, 2019 Ahoj. Omlouvám se, jestli jsem něco přehlídl nebo nepochopil, ale před nějakou dobou (konkrétně 30 března) byla přijata platba objednávky č.#4003, a mě by zajímalo, kdy se ke mě ta samolepka dostane? Přijde mi to už docela doba Neberte to jako výčitku, každý má nějaké své povinnosti a starosti, co jsou důležitější, ale zajímá mě, kdy s tím asi mohu počítat kvůli jistým úpravám na autu. Dík za odpověď. brixtr and Péťa 2
ChouLu Posted April 22, 2019 Posted April 22, 2019 Samolepka byla na zakázku, ale už je cca 14 dní předána Štěpánovi, tak se mu asi nechtíc někde zašantročila VojtouNerCZ and brixtr 2
SV 24 Posted April 23, 2019 Posted April 23, 2019 @VojtouNerCZ Ahoj. Omlouvám se za zdržení. Tento týden objednávky odesílám! Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám za zdržení! Péťa and VojtouNerCZ 2
VojtouNerCZ Posted April 23, 2019 Author Posted April 23, 2019 Jasně, v pohodě Mě spíš zajímal stav, už se mi jednou stalo, že na mě zapomněli xD
VojtouNerCZ Posted April 28, 2019 Author Posted April 28, 2019 Díky moc, nálepka přišla a už zdobí auto Můžete smazat.
Recommended Posts