Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

@306-Kubik-S16 ma xicht na hlavni stránce , @StibTo a @Scratch se někde tady na foru zfotek vytahovali kdo je čevenější v xichtě :D@Schreek jsem poznal podle  C5 , bloudil jsem za ním v ulicích kolem hřiště , pak jsem potkal v druhém směru někoho ve 406 coupe , a @Pe.Tr toho jsem poznal podle profilovky :D

Odesláno
před 16 hodinami, Davidak79 napsal:

já jsem doma :D dnes to trochu jiskřilo 😲 příště beru helmu :D

ok, tak ja radsi cely catcheraky :D sp-jason-a-20160517-870x556.jpg.8af2f632edce859f4cdc8e59fc59dd22.jpg:D 

Odesláno (upraveno)

Díky za optání, už pomalu zase funguju... Noc ze středy na čtvrtek jsem pro*ral durch, blejt se mi chtělo, ale bylo mi tak blbě, že to nešlo, čtvrtek celej v posteli, v pátek první trochu jídlo a na půl dne v práci... No ale a už mám pocit, že zas můžu chodit +/- rovně. Takže snad cajk... No a ty záprstní kůstky na pravé ruce - otok už celkem ustoupil, tak ještě uvidím, kdy sleze ta žlutozelenofialová barva a vrátí se úplná hybnost palce. Takže jo, trochu mi jiskřilo, ale vidím jasně 😎

Upraveno uživatelem Veverka

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...