Guest StibTo Odesláno 17. květen 2019 Odesláno 17. květen 2019 Brixtr, ja, Kuba, Travna,... Víc mě teď nikdo nenapadá Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. květen 2019 Autor Odesláno 17. květen 2019 já a @Scratch @StibTo @306-Kubik-S16 @Schreek@brixtr tvl a uz mam okno Citovat
Guest StibTo Odesláno 17. květen 2019 Odesláno 17. květen 2019 Jaaj tak jsem na 2 členy zapomněl. Pátek Citovat
Guest Scratch Odesláno 18. květen 2019 Odesláno 18. květen 2019 kdyz tam nejsou zaparkovana ta auta, tak taky vim picu kd je kdo Citovat
Davidak79 Odesláno 18. květen 2019 Odesláno 18. květen 2019 @306-Kubik-S16 ma xicht na hlavni stránce , @StibTo a @Scratch se někde tady na foru zfotek vytahovali kdo je čevenější v xichtě @Schreek jsem poznal podle C5 , bloudil jsem za ním v ulicích kolem hřiště , pak jsem potkal v druhém směru někoho ve 406 coupe , a @Pe.Tr toho jsem poznal podle profilovky Citovat
brixtr Odesláno 18. květen 2019 Odesláno 18. květen 2019 před 3 hodinami, Davidak79 napsal: 406 coupe tak to budu asi já Citovat
Pe.Tr Odesláno 21. květen 2019 Autor Odesláno 21. květen 2019 Dorazí dnes i někdo mimofacebookovej ? Citovat
Guest StibTo Odesláno 21. květen 2019 Odesláno 21. květen 2019 Na odpo hlasi oblacno ale bez deste a 18 az 20 stupnu.... Citovat
Davidak79 Odesláno 21. květen 2019 Odesláno 21. květen 2019 ja , dnes to mam 80 km tak doufam že to nepokazí počasí Pe.Tr ohodnotil 1 Citovat
Davidak79 Odesláno 21. květen 2019 Odesláno 21. květen 2019 já jsem doma dnes to trochu jiskřilo příště beru helmu Citovat
Guest StibTo Odesláno 21. květen 2019 Odesláno 21. květen 2019 @Davidak79 no já snad pouvažuju a štulpnách jo a možná na záda pod triko nějaký polštář abych si málem nevyrazil dech jako třeba @Veverka Citovat
Weri 605 Odesláno 22. květen 2019 Odesláno 22. květen 2019 ...tak hrajete teda fotbálek nebo ragby...? Davidak79 ohodnotil 1 Citovat
brixtr Odesláno 22. květen 2019 Odesláno 22. květen 2019 @Weri 605 přečti si název tohohle vlákna, hned ti to bude jasný Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
Guest Scratch Odesláno 22. květen 2019 Odesláno 22. květen 2019 před 16 hodinami, Davidak79 napsal: já jsem doma dnes to trochu jiskřilo příště beru helmu ok, tak ja radsi cely catcheraky Citovat
Davidak79 Odesláno 22. květen 2019 Odesláno 22. květen 2019 @Veverka žije vůbec ? já mám jelito na boku a odřený koleno Citovat
Veverka Odesláno 25. květen 2019 Odesláno 25. květen 2019 (upraveno) Díky za optání, už pomalu zase funguju... Noc ze středy na čtvrtek jsem pro*ral durch, blejt se mi chtělo, ale bylo mi tak blbě, že to nešlo, čtvrtek celej v posteli, v pátek první trochu jídlo a na půl dne v práci... No ale a už mám pocit, že zas můžu chodit +/- rovně. Takže snad cajk... No a ty záprstní kůstky na pravé ruce - otok už celkem ustoupil, tak ještě uvidím, kdy sleze ta žlutozelenofialová barva a vrátí se úplná hybnost palce. Takže jo, trochu mi jiskřilo, ale vidím jasně Upraveno 25. květen 2019 uživatelem Veverka Citovat
Guest StibTo Odesláno 25. květen 2019 Odesláno 25. květen 2019 @Veverka To jsi měl nějakou virózu nebo to byl následek toho úterního fotbálku?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.