Pe.Tr Odesláno 7. květen 2019 Autor Odesláno 7. květen 2019 teda dneska hrozný a Lucka to opět zvedla Citovat
brixtr Odesláno 8. květen 2019 Odesláno 8. květen 2019 Mela prijit driv, spousta z nas uz nemohla Citovat
Pe.Tr Odesláno 8. květen 2019 Autor Odesláno 8. květen 2019 mluv za sebe brixtr a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Davidak79 Odesláno 9. květen 2019 Odesláno 9. květen 2019 Přemýšlím že bych se na vás zajel podívat měl jsem to v plánu teď ale dcera měla 18tiny Pe.Tr ohodnotil 1 Citovat
Pe.Tr Odesláno 9. květen 2019 Autor Odesláno 9. květen 2019 kazde utery od 18 do 19:30 ul Jizerská , je to tu ted rozkopane ale dojedes az k hristi. Citovat
Guest Scratch Odesláno 10. květen 2019 Odesláno 10. květen 2019 V 7. 5. 2019 at 22:06, Pe.Tr napsal: teda dneska hrozný a Lucka to opět zvedla jak hrozny , hrozny byly ty zakopnuty mice, ja si dal dva vlastnaky, ale odcinil jsem to golem z voleje pres cele hriste a pak zaverecnou paticku, tu jsem si na @StibTo vysloveně plánoval a užil Citovat
Guest StibTo Odesláno 10. květen 2019 Odesláno 10. květen 2019 Hajzliku Ale jo, pěkná byla. Rozplac jsem se tam jak žába a stejně to bylo k ničemu. Citovat
Pe.Tr Odesláno 14. květen 2019 Autor Odesláno 14. květen 2019 sem kvuli Vam dneska nedal svejch 5km kvotu p.s. a to mam narazenou uz tri tydny pravou ruku a vy me date do brany volove Citovat
brixtr Odesláno 14. květen 2019 Odesláno 14. květen 2019 @Péťa ty zalez, pro tebe sport je sproste slovo Citovat
Péťa Odesláno 14. květen 2019 Odesláno 14. květen 2019 Já se nasportoval už dost, nemusím si nic dokazovat na stará kolena Citovat
Guest Scratch Odesláno 15. květen 2019 Odesláno 15. květen 2019 prijel jsem pozde, a jeste bez penez, a byla i zima, takze jsem se nezahral na spravnou provozni teplotu a po*neumím psát slušně*il a pokopal, vse co slo Citovat
brixtr Odesláno 15. květen 2019 Odesláno 15. květen 2019 Ale tak i tebe musim pochválit konecne jsi se naucil na jakou stranu mas davat góly Péťa ohodnotil 1 Citovat
Davidak79 Odesláno 16. květen 2019 Odesláno 16. květen 2019 hej hoši ! kdo tam vůbec naposled byl ?? o cca čtyřech vím o dvou mám tušení , zbytek netuším Citovat
Guest StibTo Odesláno 17. květen 2019 Odesláno 17. květen 2019 Asi 12 lidí ne všichni odtud z klubu... Citovat
Davidak79 Odesláno 17. květen 2019 Odesláno 17. květen 2019 tak lidi jsem spočítat dokázal , jen mě zajímalo kdo tam byl z clubu . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.