Jump to content
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Posted

Ahoj už týden tu procházím témata a stále si nevím rady. Svou 307 z 2005 roku po faceliftu  chci vybavit rádiem s androidem kvůli  gps couvaci kameře a parovani s telefonem. Chápu toho už dost že zdejších témat ale nechápu jak udeta aby display v kaplicce dal fungoval aspoň na teplotu spotřebu varovné hlášení...... A jak tento displej  nastavovat protože nyni s origo rádiem se nastavuje prez radio ( datum cas jazyk ...... ) radio a display viz foto. Cd měnič nemám. Děkuji za každou radu nebo případně nasměrování na nějaké vlákno.

images.jpeg

s-l300.jpg

Posted

Obávám se že radio v mé  cenové kategorii to obsahovat nebude moje představa o ceně je cca 3000+ 1000 za kameru. A vůbec by mě nevadila cistokrevna čína.  Co jsem tu četl tak fungují i skvělé ohledně rychlosti příjmu fm.......

Posted

Tak jsme  dnes rozebral 307 a začal s badanim, do toho displeje na palubě vedou jen 4 dráty  z toho 2 budou napájení, jak se po zbylých dvou  dostanou informace  z rádia? Na kterém se používá 7 tlačítek pro nastavování +údaje o frekvenci volume rds.... ? A zároveň z rádia jde také málo drátů. Něco budou  reproduktory 4×2 dráty hádám že piny1-8. Pak +- ale ten zbytek nestačí  pro ovládání z packy pod volantem? Má někdo představu jak to je propojeny ? Nebo snad kdyby někdo měl schéma? 

20190330_104038.jpg

20190330_104035.jpg

20190330_105244.jpg

20190330_104301.jpg

20190330_104212.jpg

20190330_105303.jpg

20190330_105257.jpg

20190330_105254.jpg

20190330_105252.jpg

Posted
před 7 hodinami, Jarryn napsal:

jak se po zbylých dvou  dostanou informace  z rádia?

V podstatě celý zbytek auta prakticky komunikuje po dvou drátech - digitálně. Sběnice CAN.

Posted

Myslíte že by byla možnost  tě displej ovládá pomocí 3 tlačítek v levé které tam nejsou ? Někde jsem viděl i display přímo se 3mi tlačítky ale nevím jestli byl starší nebo novější a co všechno tý tlačítka umělá 

Posted

Ten displej se třema tlačítkama se montoval do aut , který neměly autorádio z výroby (kvůli tomu , aby se dal nastavit) , takže ho můžeš použít , když ho seženeš

Posted

To i kdybych to měl nějak nabastlit  na tenhle displej  protože tištěna  dneska je na to připravena jsou tam vidět cesticky  a z logiky věci hádám že jde jen o jejich vzájemné propojování

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...