Jarryn Posted March 28, 2019 Posted March 28, 2019 Ahoj už týden tu procházím témata a stále si nevím rady. Svou 307 z 2005 roku po faceliftu chci vybavit rádiem s androidem kvůli gps couvaci kameře a parovani s telefonem. Chápu toho už dost že zdejších témat ale nechápu jak udeta aby display v kaplicce dal fungoval aspoň na teplotu spotřebu varovné hlášení...... A jak tento displej nastavovat protože nyni s origo rádiem se nastavuje prez radio ( datum cas jazyk ...... ) radio a display viz foto. Cd měnič nemám. Děkuji za každou radu nebo případně nasměrování na nějaké vlákno. Quote
Havlicek.Lukas Posted March 28, 2019 Posted March 28, 2019 kdyz namontujes android radio ma snad i vlastni display a lepsi radia dokazou spolupracovat a ukazovat udaje z vozu to co tenhle blbec natvrdlej Quote
Jarryn Posted March 29, 2019 Author Posted March 29, 2019 Obávám se že radio v mé cenové kategorii to obsahovat nebude moje představa o ceně je cca 3000+ 1000 za kameru. A vůbec by mě nevadila cistokrevna čína. Co jsem tu četl tak fungují i skvělé ohledně rychlosti příjmu fm....... Quote
Jarryn Posted March 30, 2019 Author Posted March 30, 2019 Tak jsme dnes rozebral 307 a začal s badanim, do toho displeje na palubě vedou jen 4 dráty z toho 2 budou napájení, jak se po zbylých dvou dostanou informace z rádia? Na kterém se používá 7 tlačítek pro nastavování +údaje o frekvenci volume rds.... ? A zároveň z rádia jde také málo drátů. Něco budou reproduktory 4×2 dráty hádám že piny1-8. Pak +- ale ten zbytek nestačí pro ovládání z packy pod volantem? Má někdo představu jak to je propojeny ? Nebo snad kdyby někdo měl schéma? Quote
Agrafik Posted March 30, 2019 Posted March 30, 2019 před 7 hodinami, Jarryn napsal: jak se po zbylých dvou dostanou informace z rádia? V podstatě celý zbytek auta prakticky komunikuje po dvou drátech - digitálně. Sběnice CAN. Quote
Jarryn Posted March 31, 2019 Author Posted March 31, 2019 Myslíte že by byla možnost tě displej ovládá pomocí 3 tlačítek v levé které tam nejsou ? Někde jsem viděl i display přímo se 3mi tlačítky ale nevím jestli byl starší nebo novější a co všechno tý tlačítka umělá Quote
jarokare Posted March 31, 2019 Posted March 31, 2019 Ten displej se třema tlačítkama se montoval do aut , který neměly autorádio z výroby (kvůli tomu , aby se dal nastavit) , takže ho můžeš použít , když ho seženeš Quote
Jarryn Posted March 31, 2019 Author Posted March 31, 2019 To i kdybych to měl nějak nabastlit na tenhle displej protože tištěna dneska je na to připravena jsou tam vidět cesticky a z logiky věci hádám že jde jen o jejich vzájemné propojování Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.