Milan67 Posted March 7, 2019 Posted March 7, 2019 (edited) Edited March 7, 2019 by Milan67 JeanJaquesKubi, Rikic339, sallyk and 5 others 8 Quote
Milan67 Posted March 7, 2019 Author Posted March 7, 2019 Mám ho 15ty rok,prešiel opravou laku a este ho čaká túto jar kapota a nejaké drobnosti. Chcel by som nové svetlá,ale žial sú dosť drahé,ale časom určite.Je komplet na led,teda smerovky,cuvačka.dialkové..Je to 2.0.16v, manuál,r.v 1997,benzín a po dlhších tlakoch od mojich známich aj LPG.čo po troch rokoch nebanujem,aj keď som si musel niektoré veci ohladom plynu prerobiť,nakoľko to malo isté nedostatky,hlavne pri kúrení.Po vychytaní niektorých vecí som nadmieru spokojný. Motor má cez 500000 km a preto na jar ide druhý motor ktorý mám už pripravený. Quote
brixtr Posted March 26, 2019 Posted March 26, 2019 Nevim proc ale ta červená tomu autu proste sluší mooc pekny autíčko Quote
Milan67 Posted April 2, 2019 Author Posted April 2, 2019 Ďakujem,veru červená sluší...chcel som kúpiť 3L,ale nikde som nezohnal červený a tá strieborná nieje zlá,ale červená sa jednoducho tam pýta...Zohnal som poťahy červeno čierne zo syntetickej kože a zasa to má iný look... Poťah volantu kožený tiež v tej kombinácii dobre ukáže. Quote
Milan67 Posted September 25, 2019 Author Posted September 25, 2019 Nejaké som spravil, ale nieje vyčistený, takže tak na rýchlo... Quote
OK406 Posted April 16, 2020 Posted April 16, 2020 Interier pěkný, ale na můj vkus moc červený barvy. Něco nového ohledně 406 coupé? Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.