KoudaK Odesláno 10. prosinec 2018 Odesláno 10. prosinec 2018 Bavil jsem se na srazu u motokár s tímhle členem o jeho autě, jak je složité až nemožné sehnat karoserii s falešným tankovacím hrdlem. Já jednu karoserii na díly našel a rád bych mu o tom řek. Ale tak nějak jsem zapoměl kdo to je... Jen doufám, že tam nebyly ty červený 306 dvě... 'D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 10. prosinec 2018 Odesláno 10. prosinec 2018 Sakra, Stibťáku, máš už spát, ja to tady lovim jak se vlastně jmenuje a když to tam dám tak už to tam je Citovat
KoudaK Odesláno 10. prosinec 2018 Autor Odesláno 10. prosinec 2018 Dobrý, dík... Hoďte tady na to klíč.... Citovat
radim.1008 Odesláno 10. prosinec 2018 Odesláno 10. prosinec 2018 Koho jste volili? Vždyť je to člen vedení, ani nevíte kdo nám vládne.. Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
KoudaK Odesláno 10. prosinec 2018 Autor Odesláno 10. prosinec 2018 Mám špatnou paměť na jména... Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 10. prosinec 2018 Odesláno 10. prosinec 2018 Radsi nebudu komentovat panove Citovat
KoudaK Odesláno 10. prosinec 2018 Autor Odesláno 10. prosinec 2018 Jo a kdo byl ten s 205 Mi16? Citovat
Péťa Odesláno 11. prosinec 2018 Odesláno 11. prosinec 2018 před 9 hodinami, radim.1008 napsal: Koho jste volili? Vždyť je to člen vedení, ani nevíte kdo nám vládne.. "Volby" bych nepřipomínal Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 11. prosinec 2018 Odesláno 11. prosinec 2018 před 11 hodinami, KoudaK napsal: Jo a kdo byl ten s 205 Mi16? Láda z 205clubu :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.