Péťa Odesláno 11. srpen 2018 Odesláno 11. srpen 2018 Plně funkční, podle mě nepoužívaný nebo minimálně, možno poslat PPL po platbě předem, poštovné 110,--Kč Cena 300,-- 150,-- Kč nebo lahev dobrého bílého vína (moraváci umí). Za poštovné.
Péťa Odesláno 5. září 2018 Autor Odesláno 5. září 2018 Jak chcete Přesunuto do sekce "Zadarmo" a když nikdo, tak příští týden ve středu jde do plastového odpadu.
Radek Hurvajz Odesláno 5. září 2018 Odesláno 5. září 2018 Tak ho vezmi taky sebou na Moravu, když bude pasovat na moji wapku tak si ho vezmu, když ne mužeš ho vyhodit třeba tady
Recommended Posts
Archivováno
Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.