Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno (upraveno)

Zdravím peugeotáci

Prosím vás jakou velikost repro. má 406tka break  ve dveřích i vzadu?:myslim

je to RV.02

popř. mohli by jste mi doporučit značku nějakou? díky moc za pomoc

Upraveno uživatelem Ghost_102
  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Vepředu ve dveřích kulatý 165mm. Já dával repro Gladen, viz odkaz níže a nemůžu si je vynachválit. Mám jen přední komponent repro a sub+ zesilovač, dveře vytlumené proti vibracím. 

 

Zadní repro jsem odpojil protože v autě jezdím 95% času sám nebo max ve 2 tak stačí předek, navíc na kvalitní poslech se mi osvědčil pořádný předek a odpojený zadek aby to nezkreslovalo. 

 

https://www.ahifi.cz/reproduktory-gladen-alpha-165.html

  • O 4 týdny později...
Odesláno (upraveno)

:Dse musíš podívat do svého auta. provedení se může lišit, možná to už někdo předělával... Sranda bude, když ti někdo přesně poradí, jaké tam byly z výroby, a ty tam koukneš a ony uřezané pryč...

Možnosti řešení:

- páječka

- lustrsvorky

- zamačkávací svorky

- anebo na oba konce kablíků připevni páry svorek nebo konektory, které koupíš, např. fastony

- na připojení samotných repro se používají na kablík fastony 4 mm samice - na repráku jsou připravené protikusy "nože" (někdy fastony 2,8 mm, koukni na svoje nové repráky)

- dej pozor na správné sfázování. U rádia jsou 4 páry kablíků, a vždy jeden z dvojice (páru) je "s pruhem". Když budeš tady u rádia připojovat na pár kablíků baterku 1,5 V plusem na pruhovaný, tak se musí membrána vychýlit stejným směrem. Dobré je použít na membránu na dotek např. dřevěné párátko (špáradlo), abys věděl, jestli jde membrána ven nebo dovnitř. Baterku si předem připrav do držáku, anebo na ni připájej kablíky, aby ses do konektoru dotýkal pomocí kablíků. Anebo aspoň dobře propískej kabely a nalezené "plusy" připoj na stejně označené vývody repráků.

Upraveno uživatelem P607Olda
  • O 4 týdny později...
Odesláno

Tak redukcie na pripojenie vyriešené, ale mám ďalšiu otázku.

Ako máte riešené uchytenie zadných aftermarket reproduktorov?

Prešiel som google a hľadal redukčné podložky, ale našiel som len aké si podložky, ale nemám predstavu ako vyzerajú a ako sa tam upevní reproduktor.

Odesláno (upraveno)

Áno 6x9.

Sériový reproduktor má v držiaku malé štifty a dotiahne sa v kufri plastovými maticami. Držiak je v celku s repro.

Upraveno uživatelem misho.1709

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...