Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Projde tento návrh?


Vena garážmistr

Recommended Posts

Myslím si že jsem někde zde vyjadřoval jistou obavu z toho co si na nás připraví vrchnost. Nás myslím provozovatele motorových vozidel která jsou staršího roku výroby.  Dnes jsem objevil tento článek : http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/stat-chce-drasticky-zpoplatnit-vlastnictvi-starsich-aut-nove-poplatky-by-je-prakticky-zabily/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Zajímá mě Váš názor jestli si myslíte že je možné že by jeden z těchto návrhů prošel schvalovacím procesem. Já osobně se obávám že i kdyby neprošel ani jeden teď tak nás v brzké době bude čekat další pokus o nějakou podobnou " daň " z vozidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Světě Motorů je článek na toto téma trochu rozveden. Osobně si myslím, že teď to neprojde. Už z důvodů politické nejistoty a možné ztráty voličů. Jenom STAN podporují tento nápad, který si nechalo udělat nějakou agenturou ministerstvo dopravy. Ostatní strany toto odmítají. Konec politiky. :roll 

Teď normálně. Nemáš peníze na nové, udržuješ staré auto a stát ti napálí další daň a tím výdej peněz. Co se stane? Budeš na nové šetřit dýl, protože si budeš muset začít odkládat na tuto daň schovanou za ekologii. Přitom to je jen další tahání peněz. Kde asi tak končí eko poplatky za přihlášení starších neekologických aut? Vybralo se prý za devět let jejich existence 3,7mld. Kč. a zpátky do likvidace autovraků se investovalo jen 206milionů. Zbytek si Státní fond životního prostředí nechal a zaplatil tím zateplovačky a podobný dotace. A to má s neekologickými auty společného co?

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...