vozzyn Odesláno 7. říjen 2017 Odesláno 7. říjen 2017 Zdarec, na 206ce když rožnu světla, tak displej klimy pohasne z důvodu toho aby nevoslňoval, to chápu, (na 307ce to dělá taky), ale pohasne tak, že ve dne na něm není skoro nic vidět, když sou světla zhaslý, displej svítí krásně. Je to normální, máte to taky tak? Díky za rady. p.s. na panelu klimy mě nesvítí tlačítka, může to s tím nějak souviset? Citovat
jarokare Odesláno 7. říjen 2017 Odesláno 7. říjen 2017 (upraveno) Ahoj , nech si nakonfigurovat denní světla , rozsvítí se automaticky po nastartování bez budíků a pohasnutí displeje , když budeš chtít vidět na budíky v noci , tak si je zapneš páčkou ručně . Nebo zkus upravit jas tlačítkem na budíkách při zapnutých světlech , třeba to pomůže . To , že ti na panelu klimy nesvítí tlačítka , bude vadná žárovka v tom panelu , takže vyndat panel a žárovku vyměnit - vyměň radši všechny (myslím , že tam jsou tři) , ať to za chvíli nemusíš rozdělávat znovu Upraveno 7. říjen 2017 uživatelem jarokare Citovat
vozzyn Odesláno 8. říjen 2017 Autor Odesláno 8. říjen 2017 jarokare díky. Jo, to automatický rozsvěcení by asi pomohlo, jas mám nastavané na maximum a ty žárovky vyměním hned, jak bude trochu času a nebude úplně hnusně, třeba ty žárovky budou trochu prosvěcovat i displej. Mě šlo hlavně vo to, že to pohasne hrozně moc, na 307ce to pohasne taky, ale jenom trochu, tak jestli to tak je na všech 206kách, nebo za to můžou ty nesvítící žárovky v tlačítkách. A to budou asi ty stejný, jak sou v tom horním displeju, že? Citovat
ChouLu Odesláno 8. říjen 2017 Odesláno 8. říjen 2017 pozor jas se nastavuje ve 2 variantách a to při vypnutých a zapnutých světlech Citovat
vozzyn Odesláno 8. říjen 2017 Autor Odesláno 8. říjen 2017 Čoveče ChouLu, tak sem to zkoušel a měnit jas mě de akorát při rožléch světlech, asi chyba mezi sedadlem a volantem , když světla zhasnu, tak klima svítí krásně, uvidíme co to udělá až vyměním žárovky v tlačítkách, čest. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. říjen 2017 Odesláno 8. říjen 2017 Nastavení jasu v konfiuraci displeje jako nemáš?? Citovat
vozzyn Odesláno 8. říjen 2017 Autor Odesláno 8. říjen 2017 Radek: nahoře na přístrojovce mám jenom malé displej na rádio/datum/čas/teplotu, spotřebu mě neukazuje a tlačítkama vedle displeja nastavuju akorát ten čas a datum. Jas budíků a toho malýho displeja reguluju tlačítkem v budíku (tím levým), ale na displej klimy to vliv nemá. Jinak nevim, jakou konfiguraci displeje myslíš . Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. říjen 2017 Odesláno 8. říjen 2017 Aha, ty maš jen zakladní displej bez palubního PC. Je možný že žarovičky jsou zčernalý a svítí méně, po vyměně by to mohlo být lepší. Ale vyřeší to určitě to automatický rozsvěcení, tam by displej měl zustat osvětlen na max dokud neotočíš páčkou k rozsvícení světel a tím by displej pohasnul aby neoslňoval Citovat
vozzyn Odesláno 14. říjen 2017 Autor Odesláno 14. říjen 2017 Tak jsem to kuchnul a žárovky u displeja byly dobrý, žárovka na tlačítka byla spálená, ale po výměně je to pořád stejný, mě prostě přijde že ty žárovky po rozsvícení světel pohasnou hrozně moc, asi to tak má byt, mě šlo hlavně vo to, že mě napíšou majitelé 206tek že to je normální, že to tak mají taky, nebo že jim to sice pohasne, ale není to nic hroznýho, ale asi nic, tak to nechám jak to je a hotovo, ale všem co sem přispěli, moc dík . Citovat
vozzyn Odesláno 15. říjen 2017 Autor Odesláno 15. říjen 2017 ChouLu: nevim. Proč? Rok 2003 nebo 2004 a teď to ani nemám doma, abych se podíval na páčky a doma bude nejspíš až příští sobotu. Citovat
Stejsn Odesláno 19. listopad 2017 Odesláno 19. listopad 2017 Mám to ve 206 zrovna tak. Po rozsvícení světel na horním displeji kde jsou hodiny atd není vidět skoro nic. Spodní displej kde je klima pohasne taky, ale je čitelný. Oproti tomu hornímu o hodně. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.