macho Odesláno 6. říjen 2017 Odesláno 6. říjen 2017 Prodám 4ks elektronu 15 palců s dírama na Peugeot 4x108 6Jx15CH4 značka speedline, origo z Peugeot 406 Coupe. Mají známky opotřebení, měl jsem na tom zimáky. Přidám k tomu 4x zimní pneu Dunlop Winter Sport 4D se vzorkem na dojetí. Cena:2900,- Tel:777568288
radim.1008 Odesláno 6. říjen 2017 Odesláno 6. říjen 2017 Nechci se hádat, ale vypadají jako Cyclony. A ty jsou ze 306ky.
MilanF1 Odesláno 6. říjen 2017 Odesláno 6. říjen 2017 Ano, jsou to Cyclone, tedy origo kola bez středové díry. Jedno z nich bylo nejspíše rovnané, proto má udělanou díru a středovou krytku.
Milan+ Odesláno 6. říjen 2017 Odesláno 6. říjen 2017 Kolo jde srovnat i bez toho aby se musela dělat díra a dávat víčko.
macho Odesláno 9. říjen 2017 Autor Odesláno 9. říjen 2017 Ano jedno kolo bylo rovnané, není problém vyvážit, tak už jsem tyto kola kupoval...
Recommended Posts
Archivováno
Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.