Crack Odesláno 20. leden 2006 Odesláno 20. leden 2006 tak to taky nechápu,to snad někdo udál naschvál,ne? Citovat
Tazman Odesláno 20. leden 2006 Odesláno 20. leden 2006 Nestíhám:myslim Jednou jsem šel po Žižkově a tam byla 120 a přímo uprostřed zkrz procházel sloupek od značky, nechápu jak to tam dostaly, protože to bylo hnedka u stěny. [upravil dne 23/1/06 Tazman] Citovat
Pája Rybišár Odesláno 20. leden 2006 Odesláno 20. leden 2006 To jsi děláš prdel ne?:cool:To teda fakticky :myslim!!! Citovat
Vopičí Odesláno 21. leden 2006 Odesláno 21. leden 2006 Původně zaslal: Kralda Chlapec měl celkem kliku!!!:o Taky nechápu jak to dokázal, že se mu nic nestalo. A ten sloup......že by vyšší moc:myslim...... takhle ho propíchnout a ještě pod tímhle úhlem:myslim, no kdo umí ten umí. Citovat
Petr 406 red Odesláno 21. leden 2006 Odesláno 21. leden 2006 Tak to taky nechapu jak tohle někdo mohl dokázat:myslim Citovat
BobyD Odesláno 21. leden 2006 Odesláno 21. leden 2006 stesti mel za predpokladu ze to prezil:mrk Citovat
Guest Ludweek Odesláno 23. leden 2006 Odesláno 23. leden 2006 je to z nataceni filmu Hulk 2 a v akci se mela tim sloupkem propichnout jenom predni guma ale nejak se to sklouzlo nebo co tak to proslo celym farem byla to jenom zkouska...ve filmu pouzijou misto opla BMW 745i :aut Citovat
Marda106 Odesláno 23. leden 2006 Odesláno 23. leden 2006 Tak to je kazdopadne husty no tak nevim jestli by tohle prezily lidicky v aute Citovat
Driver Odesláno 27. leden 2006 Odesláno 27. leden 2006 takhle vypadá auto-jednohubka i s párátkem Citovat
Operator Odesláno 27. leden 2006 Odesláno 27. leden 2006 Původně zaslal: Driver takhle vypadá auto-jednohubka i s párátkem :D:D Vole! :D:D V tom případě mám úplně stejnou jednohubku, jen v jiné barvě, ale s úplně stejným JVC radiem. Snad v tom taky jednou nepotkám párátko! Nemohl na to spadnout z nějakýho mostu, nebo tak něco? To přece neni možný aby se takhle blbě napíchl. Citovat
chuck11 Odesláno 27. leden 2006 Odesláno 27. leden 2006 Původně zaslal: Operator Původně zaslal: Driver takhle vypadá auto-jednohubka i s párátkem :D:D Vole! :D:D V tom případě mám úplně stejnou jednohubku, jen v jiné barvě, ale s úplně stejným JVC radiem. Snad v tom taky jednou nepotkám párátko! Nemohl na to spadnout z nějakýho mostu, nebo tak něco? To přece neni možný aby se takhle blbě napíchl. V dnešní době je možné i to nemožné:D:Djenom se musí chtít:D:D:D:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.