Jump to content
TomasARN

Peugeot 508 2.0 HDI, 120kW

Recommended Posts

Tie disky zo 407 som kupil za 200 eur, co je menej ako nove plechove disky a aj krajsie. Presne tie listy co mas som chcel povodne, ale potom som nasiel tie, co som objednal

Hlavne islo o to, ze som mal iba jednu sadu, tak som musel nieco kupit a matika je jednoducha, cca 67 eur plechovy disk, cca 40 eur puklice Peugeot, cize spolu je to 308 eur alebo 200 eur origo Peugeot disky :). Aj ked maju nejaky ten skrabanec, ale stale je to lepsie ako plechovy disk

Dnes prisli dva baliky, ako keby vedeli, ze zajtra mam volno, tak sa nebudem nudit a budem lepit a zapajat. Dnes som bol plasic vyskusat na 508 a na prvy krat sa mi podarilo trafit poistku pri motory na ktorej je pri vypnutom motory kostra, cize plasic kun sa po nastartovani vypne a po zhasnuti motora sa za 10 sekund spusti. Este na nich musim predlzit kable, lebo su strasne kratke a vyrobit drziak, na ktorom bide uchyteny ale na to material nastastie mam

DSC_1137.JPG

Edited by TomasARN

Nalepene listy a namontovany plasic kun Kemo M180, zapina sa po vypnuti motora.

A teraz sa caka na dalsie zasielky z Ciny 

DSC_1147.JPG

DSC_1146.JPG

DSC_1143.JPG

Edited by TomasARN

Auto mi zacina hlasit servis, ktory ma byt po jednom roku, respektive 150 000km, ale auto ma 137 800km, cize servis po roku. Pri 120 000 ( pred rokom) bolo na servise v Peugeote a pri 130 000 som ho kupil a pri 135 000 som menil olej a filter (31.8.2017), ostatne som skontroloval, okrem palivoveho filtra. Rozmyslam, ze teraz vymenim iba palivovy filter a potom pri 150 000 km vymenim uplne vsetky filtre, olej, chladiacu a brzdovu kvapalinu, co bude asi v lete alebo mam to vsetko radsej spravit teraz?

Edited by TomasARN

Dnes vymenene plynove vzpery, povodne uz boli KO. Dufal som, ze tie nove budu mat dost sily aby vytlacili kufrove dvere, ak pouzijem pruziny na automaticke otvaranie kufra, ale urcite to nedokazu

_20171122_173522.JPG