dolphy68 Odesláno 10. červen 2017 Autor Odesláno 10. červen 2017 (upraveno) Tak jsem hledal,hledal,koukal a koukal,až jsem asi našel.Teče to nalevo od olejového filtru,na fotce je to hezky vidět,je tam mokro a voda odtud stříkala,tam,co končí opletená široká hadiceJe to vidět na třetí fotce.Ještě jeden dotaz,teploměr v autě při prokazatelně zahřátém motoru je po nastartování na nule,na 90 vyskočí až po chvíli.Je to normální? Upraveno 10. červen 2017 uživatelem dolphy68 Citovat
Agrafik Odesláno 10. červen 2017 Odesláno 10. červen 2017 Po otočení klíčku ukazuje ručička teploměru teplotu hned.. Citovat
dolphy68 Odesláno 11. červen 2017 Autor Odesláno 11. červen 2017 Jasně,takže ještě čidlo teploty. http://public.servicebox.peugeot.com/docapv/affiche.do?ref=Z9F113E98A&refaff=Z9F 1 13E98A&idFct=FCT0512 tohle je ta plastová komora termostatu,odkud to teče,jen nemůžu nikde najít,kde to sehnat a koupit Citovat
Agrafik Odesláno 11. červen 2017 Odesláno 11. červen 2017 Komora nová za 2tis. v Peugeotu, ale to asi víš. Citovat
dolphy68 Odesláno 16. červen 2017 Autor Odesláno 16. červen 2017 Nenašel by se tady v okruhu 50km od Ústí n.O nějaký šikovný člověk,s kterým bychom dokázali za sobotu nebo neděli vyměnit to komoru termostatu?Díl mám originál koupený.Zdá se,že motor V6 je nad síly všech mechaniků v UO.Pokud by se někdo našel,zaplatím to a budu nápomocný,díky Citovat
MilanF1 Odesláno 17. červen 2017 Odesláno 17. červen 2017 A v originál servisu by si řekli kolik peněz? Tam budou mít daný normočas. Citovat
dolphy68 Odesláno 17. červen 2017 Autor Odesláno 17. červen 2017 To sice ano,ale já to tam nemám jak dopravit v týdnu a přes víkend tam zas nejsou oni Citovat
Matri Odesláno 26. červen 2017 Odesláno 26. červen 2017 Nenašel by se tady v okruhu 50km od Ústí n.O nějaký šikovný člověk,s kterým bychom dokázali za sobotu nebo neděli vyměnit to komoru termostatu?Díl mám originál koupený.Zdá se,že motor V6 je nad síly všech mechaniků v UO.Pokud by se někdo našel,zaplatím to a budu nápomocný,díkyNeviem či vieš ale konkrétne Peugeotom a opravami sa zaoberá aj Straki007. Vraj je v tom celkom špecialista. Skús teda jeho...Odoslané z Lenovo P2a42 pomocou Tapatalku Citovat
dolphy68 Odesláno 6. červenec 2017 Autor Odesláno 6. červenec 2017 Tak jsem dnes ve sváteční den mydlil a mydlil,pak leštil a leštil vzniklo z toho tohle musím zaklepat,po prvotních problémech s únikem vody zatím vše šlape.Klima klimuje,topení topí atd....prostě spokojenost,zatím Citovat
radim.1008 Odesláno 6. červenec 2017 Odesláno 6. červenec 2017 Ááááááá Benzina směr Česká Třebová. Pěkný to máš. Co předešlá? Je už z domu pryč? Citovat
FrantaCV Odesláno 6. červenec 2017 Odesláno 6. červenec 2017 Pěkný kousek, tak ať Ti slouží k naprosté spokojenosti. Citovat
dolphy68 Odesláno 6. červenec 2017 Autor Odesláno 6. červenec 2017 Jojo,je z baráku,koupil to spoluobčan tmavší pleti někde z Třebechovic... Citovat
Agrafik Odesláno 6. červenec 2017 Odesláno 6. červenec 2017 Tak se nestyď a dej si ji do podpisu. RT3 bez češtiny Citovat
dolphy68 Odesláno 6. červenec 2017 Autor Odesláno 6. červenec 2017 Čeština bude,řeším s Milhausem,a jak ho dát do podpisu....na to musím nejdřív přijít Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.