P607Olda Odesláno 27. květen 2017 Odesláno 27. květen 2017 (upraveno) Zpětný ventil dej kamkoli, kde je dobrý přístup. Původní zpětný ventil je zřejmě u motorku, ale přídavný může být kdekoli po cestě. Možná by stačilo ten původní vyčistit. Rozpoj hadičku někde u kapoty, zkus pořádně prostříkat a hlavně zkus fouknout v protisměru do hadičky, zda je tam protitlak, anebo zpětný ventil propouští. Koukám, že Škoda má něco podobné na zadní stěrač, možná by to šlo rovnou použít, anebo jen mírně přizpůsobit upevnění. Akorát, že na původní 5008 (stěrače L/P zrcadlově) by toto pasovalo jen na levý stěrač, na pravý by bylo třeba zrcadlové provedení, nejen uchycení, ale hlavně přívod kapaliny. https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/6y6955957-zadni-tryska-ostrikovace-oe-4812.html Upraveno 27. květen 2017 uživatelem P607Olda Citovat
P607Olda Odesláno 27. květen 2017 Odesláno 27. květen 2017 (upraveno) VW taky http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/autodily-volkswagen/transporter-t5/sterace-motorky-atd/7468-tryska-ostrikovace-okna-nevyhrivana-transporter-t5-2003-2009.html Škoda http://www.autodilyhh.cz/tryska-ostrikovace-zadni-octavia-6y6955957 Proč už je tam dávno nemám? celé stěrače (opět bych na 5008 potřeboval jeden L a jeden P) http://www.stirej.com/123456/eshop/8-1-Predni-sterace/5272-3-XJ-6/5/673-Bosch-Aerotwin-Retrofit-Sada-600-475mm-tryskami-ostrikovace https://www.aci.cz/va-728808-sterace-valeo-tir-sada-2ks-600-600mm-s-integrovanou-tryskou-ostrikovace_d48588.html https://www.aci.cz/va-tir606-sterace-valeo-tir-sada-2ks-600-600mm-s-integrovanou-tryskou-ostrikovace_d86004.html při příští výměně stěračů to vyzkouším. Upraveno 27. květen 2017 uživatelem P607Olda Citovat
dzavel Odesláno 27. květen 2017 Odesláno 27. květen 2017 Tak tohle je fičůůůrka :) . Už to někdo dobastlil na uni stěrače? Citovat
Guest StibTo Odesláno 28. květen 2017 Odesláno 28. květen 2017 No jen škoda, že to na té 5008 stříká pěkně naprd... Zkoušel jsem to a pořád jsem se divil, že je na skle málo vody a tak divně se tam mele ... Citovat
Mojo2 Odesláno 29. květen 2017 Autor Odesláno 29. květen 2017 (upraveno) tak tady slibena videa. Pokud auto stoji delsi dobu, tak je to vyraznejsi. vzdy to chlistne par kapicek, pak je prodleva a pak teprve to zacne kropit Upraveno 29. květen 2017 uživatelem Mojo2 doplneni Citovat
Mojo2 Odesláno 29. květen 2017 Autor Odesláno 29. květen 2017 (upraveno) mas modreho bludistaka Upraveno 29. květen 2017 uživatelem Mojo2 Citovat
MJSytic Odesláno 29. květen 2017 Odesláno 29. květen 2017 A já myslel, že to je u stadionu Wembley Mojo2: To mi nějak tragický nepřijde Když tam dáš ten zpětný ventil, aby nad tím bylo ještě alespoň metr hadičky, tak tam bude zůstávat dost kapaliny a bude to myslím OK Citovat
Mojo2 Odesláno 29. květen 2017 Autor Odesláno 29. květen 2017 ono se to nezda, ale kdyz sterace dojedou do tretiny drahy na sucho, tak se mi to moc nelibi. Musim najit chvilku a podivat se kam ho nejlepe nacpat Citovat
Mojo2 Odesláno 26. červen 2017 Autor Odesláno 26. červen 2017 tak jsem si je vcera vyzkoušel, teda pouze kratce, a bylo to teda zajimavy. I když jsem čekal, že tekutina bude rozprostrena lepe :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.