Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 807 2,2 hdi


chomish

Recommended Posts

Jo, to je málokdy... Pamatuju jednu akci kulový blesk, já měl 1,9D a dvě převodovky z 1,8TD, jednu v tom autě, a zájemce měl 1,8TD s 1,9D převodovkou a logicky chtěl delší... Nechal jsem mu tu volnou, on si to přehodil, dal mi za ni tu z 1,9D, ale jako na potvoru dostal kousek s vadným synchronem :) Ale nakonec byl spokojenej, když dostal ještě tu druhou, když jsem to vyměnil i já - dvakrát práce mu nevadila. Dneska už je to jinak, lidi to doma takhle nekutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Dovolím si napsat info k tazateli chomish, protože jsme se v servise náhodou setkali a později jsem se ptal na výsledek. Jedná se o starší auto.

Převodovka má vůle na ovládání, takže pro opravu této převodovky by bylo třeba vyměnit skříň převodovky. Bylo doporučeno sehnat převodovku z vrakáče. Zároveň bylo doporučeno dát nové bowdeny a snad i sestavu řadící páky. Byly předány kontakty na vrakáče. Možná jsem to trochu popletl.

Je možné, že to tazatel chomish zatím nebude řešit, dlouhé štreky se dají jet i bez 4-ky - anebo to řeší po svojí linii, mimo servis.

Za indentifikaci závady prý bylo účtováno 100.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže se zeptám ještě jednou. Dnes jsme vypustili olej z převodovky a dali nový. Čtvrtku sem zaradil během jízdy a normálne jel. Po pár podrazeni a přeřazení začala vyskakovat. Když držím řadící páku rukou tak jede na ctverku, ale jakmile ji pustim tak vyskočí. Nějaký typy? ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...