pavelu96 Odesláno 23. listopad 2020 Autor Odesláno 23. listopad 2020 Dnes přezuto na zimní Barum Polaris 5 a menší očista a i když jsem už přes měsíc doma s a po Covidu, tak kilometry zase naskakují radim.1008 ohodnotil 1
radim.1008 Odesláno 24. listopad 2020 Odesláno 24. listopad 2020 Máš o celých 94tis.km víc. Měsíc doma? To tě v práci nechtějí?
pavelu96 Odesláno 24. listopad 2020 Autor Odesláno 24. listopad 2020 @radim.1008 oni by chtěli, ale mě se nechce... Ne vážně, po covidu mám i po měsíci kašel a hůř se mi dýchá
radim.1008 Odesláno 24. listopad 2020 Odesláno 24. listopad 2020 Fakt? Tak ať je to brzo v cajku. pavelu96 a Péťa ohodnotil 2
pavelu96 Odesláno 10. únor 2021 Autor Odesláno 10. únor 2021 Včera jsem se byl podívat v garáži na auto po těch bez mála třech měsících. Měl jsem strach z baterie (když jsou ty mrazy), která zazlobila minulý rok. Auto chytlo na brnk a vše bez problémů - může dál chrnět v garáži. Manželka na sněhu nejezdí, tak si užívám Bobíka a jeho neelektronickou ručku
pavelu96 Odesláno 13. duben 2021 Autor Odesláno 13. duben 2021 No nic 5 let se s 5 lety sešlo a mazlik jde do světa. Zažil s námi mnoho radostí a jen málo starostí. Loučím se s nim s těžkým srdcem (přeci jenom - nejlepší auto co jsem měl). Najezdili jsme spolu přesně 89000 km a můžu říct že šťastných (nehody se nám vyhýbaly). Budu rád, když se auto dostane do dobrých rukou a bude o něj dál dobře postaráno...
radim.1008 Odesláno 13. duben 2021 Odesláno 13. duben 2021 Doufám, že bude 5008SUV pavelu96 ohodnotil 1
Guest Petr 3008 Odesláno 13. duben 2021 Odesláno 13. duben 2021 Já tyhle prodeje už nějak nemám rád, vždycky je mi toho auta líto . Kdyby to šlo měl bych ty mazlíky všechny doma.
pavelu96 Odesláno 3. květen 2021 Autor Odesláno 3. květen 2021 Tak dnes je ten den, kdy mazlik opustil naší rodinu. Sevřelo se mi hrdlo, když odjížděl... No nic, přeju ať nové majitelce slouží, aspoň tak, jak sloužil nám a ať je s ním spokojená a dělá jí radost radim.1008 a Péťa ohodnotil 2
ozzy56 Odesláno 3. květen 2021 Odesláno 3. květen 2021 a tak auto udělá majiteli dvě radosti--když ho koupí a pak když ho prodává.. Hafity a Vena garážmistr ohodnotil 2
Guest Petr 3008 Odesláno 3. květen 2021 Odesláno 3. květen 2021 Je to divnej pocit...pamatuju si to. Šlo to ale docela rychle
pavelu96 Odesláno 3. květen 2021 Autor Odesláno 3. květen 2021 @Petr 3008 to zní, jako kdyby měl raka
Guest Petr 3008 Odesláno 3. květen 2021 Odesláno 3. květen 2021 prodej šel rychle, pochopitelně.. No a nová majitelka má pořádný auto v pěkném stavu, může si mnout ruce
Návštěvník Odesláno 3. květen 2021 Odesláno 3. květen 2021 @pavelu96Řekl jsi dotyčnému že je to Peugeot?
pavelu96 Odesláno 3. květen 2021 Autor Odesláno 3. květen 2021 (upraveno) Pán je dokonce zde na klubu registrovaný - má doma 807, takže jsem nemusel zdůrazňovat, že jde o Peugeot Upraveno 3. květen 2021 uživatelem pavelu96 Odstraněna divná písmena radim.1008 a ozzy56 ohodnotil 2
pavelu96 Odesláno 4. květen 2021 Autor Odesláno 4. květen 2021 Díky Všem za reakce. Tady zamykám a pokračování Peugeotí historie tady radim.1008 a brixtr ohodnotil 2
Recommended Posts