radim.1008 Odesláno 3. červen 2019 Odesláno 3. červen 2019 Si to dal tím okýnkem? Nechápu. U mě šel kastlik komolet ven. Jo izolace, to je boj.
pavelu96 Odesláno 3. červen 2019 Autor Odesláno 3. červen 2019 Po prvé a po druhé byl kastlík venku a teď to kámoš dokázal jen s půlkou I když byl trochu zásek s výdechem ventilace, ale i přes to bylo za 20 minut hotovo... radim.1008 ohodnotil 1
pavelu96 Odesláno 11. červenec 2019 Autor Odesláno 11. červenec 2019 Zas to naskakuje aspoň spotřeba se drží... radim.1008 a Laďa ohodnotil 2
pavelu96 Odesláno 2. srpen 2019 Autor Odesláno 2. srpen 2019 Už zase... Asi budu muset víc couvat. radim.1008 ohodnotil 1
Laďa Odesláno 2. srpen 2019 Odesláno 2. srpen 2019 Proč? Postav to do garáže a nejezdi. radim.1008 a pavelu96 ohodnotil 2
pavelu96 Odesláno 2. srpen 2019 Autor Odesláno 2. srpen 2019 Tak přece nebudu do háku jezdit sockou a o víkendech na výlety s ČD... Bobík byl koupen, aby se taky šetřila 5008 a zatím to nějak nevychází Laďa ohodnotil 1
Radek Hurvajz Odesláno 11. srpen 2019 Odesláno 11. srpen 2019 Copak to k nám vezeš?? Tady všecko máme, zbytečný sem cokoliv tahat. A kam že to jedeš? Péťa a pavelu96 ohodnotil 2
pavelu96 Odesláno 11. srpen 2019 Autor Odesláno 11. srpen 2019 To jsou prostě věci pro pět lidí (z toho 4 baby). @minimaxa bohužel jsou plný... Ale já stejně nepiju, tak nevadí @Radek Hurvajz jsem momentálně tady. Péťa ohodnotil 1
pavelu96 Odesláno 11. srpen 2019 Autor Odesláno 11. srpen 2019 Na týden Ale je tam i 5ti místný stan,5 nafukovacích postelí + 5 spacáků a campingový stůl s židlemi...
radim.1008 Odesláno 11. srpen 2019 Odesláno 11. srpen 2019 Jo takhle, do kempu, takto potom jo. Ve čtvrtek nad ránem pojedu přes Mikulov. pavelu96 ohodnotil 1
pavelu96 Odesláno 11. srpen 2019 Autor Odesláno 11. srpen 2019 Camping bude podle počasí až v pátek. Do pátku jsme v penziónu... radim.1008 ohodnotil 1
Radek Hurvajz Odesláno 11. srpen 2019 Odesláno 11. srpen 2019 Ty jo, @radim.1008, @pavelu96, neuděláme minisraz už ve čtvrtek? pavelu96 a radim.1008 ohodnotil 2
pavelu96 Odesláno 11. srpen 2019 Autor Odesláno 11. srpen 2019 Ale Radim bude v Mikulově ve čtvrtek nad ránem...
radim.1008 Odesláno 11. srpen 2019 Odesláno 11. srpen 2019 Záleží v kolik budeme vyjíždět odsud. Jestli odpoledne, tak pojedeme plus mínus kolem čtvrtý, pátý ráno.
radim.1008 Odesláno 14. srpen 2019 Odesláno 14. srpen 2019 V 11. 8. 2019 at 21:42, pavelu96 napsal: Ale Radim bude v Mikulově ve čtvrtek nad ránem... Všechno je jinak, kolem Mikulova pojedeme kolem půlnoci.
pavelu96 Odesláno 14. srpen 2019 Autor Odesláno 14. srpen 2019 Tak hlavně netrub... určitě budeme spát radim.1008 a Péťa ohodnotil 2
Recommended Posts